Ledové pokušení ze Starbucks

Ledové pokušení ze Starbucks Magda Polmanová 19.7.2011
Osvěžte se tím nejchutnějším summer nápojem

Starbucks vás zve na letní kávové a ledové pokušení. Vybírat můžete z lahodných frappuccin nebo zkusit ovocné drinky a kávu až z Tanzanie. Cítíte tu letní vůni dálek? Ochutnejte.

Že je frappuccino nudná klasika? Letos můžete testovat a vypěstovat si závislost na dvě osvěžující novinky – frappuccino s čokoládovou a lískooříškovou příchutí. Ujít by vám ale neměly ani super letní ovocné drinky. Nám zachutnal Lemon Green Tea Blended Juice Drink – osvěžující ledový citronový nápoj se zeleným čajem. Podobně vás ale zchladí i Strawberry Lemon Tea Blended Juice Drink z kombinace citronů a jahod s ovocným čajem, mixovaný s ledem. V létě doplňte kofeinový absťák zrnkovou kávu z Tanzanie, která se ideálně hodí právě pro tyto horké měsíce svou kyselou, středně plnou chutí s příchutí černého rybízu. Nechte si ji uvařit třeba do jednoho z tumblerů z nové letní kolekce. Yummy yummy.

Otevřel se první avokádový bar na světě. Vyrazíte?

Otevřel se první avokádový bar na světě. Vyrazíte? 11.4.2017 foto: Iocrifa/Adobe Stock
Avokádoví nadšenci se dočkali.

Může být fotka kafe sexy? Ano!

Minulý týden zveřejnil Leoš Mareš na svém Instagramu fotku kafe s hashtegem #NejhoršíFotkaKafeVHistoriiInstagramu a my se pod to klidně podepíšeme. Proč se mu fotka nepovedla, co je na ní špatně a jak...