Emma Smetana zahraje na českých nádražích. A to není vše!

Emma Smetana zahraje na českých nádražích. A to není vše! 18.5.2017
Již zítra, tedy 19. května, startuje Emmino výjimečné turné a vy na jejích koncertech prostě musíte být.

Už zítra večer se s Emmou Smetanou a její kapelou můžete setkat poprvé. Mezi vlaky. Přesně tak se totiž celé miniturné, které startuje zítra v 19:00 přímo na nádraží v Chebu, jmenuje. A po vlakových stanicích budou Emma a její hudba pokračovat dál? Proč zrovna nádraží? "Nádražní prostory mají své kouzlo a zaslouží si oživení. Stejně tak se mi líbí myšlenka, že cestující zažijí díky turné něco neobvyklého. Podporuji busking, tedy pouliční hraní, a tuhle koncertní šňůru vnímám jako takový happening, způsob, jak přinést hudbu do míst, kde na to lidé nejsou zvyklí,"vysvětluje Emma hlavní myšlenku a záměr svých vystoupení v pro hudbu netradičních prostorách.

20150120 ElleCZEmmaJordan3434 69989

Buďte si jistí, že na koncertech zazní i aktuální hit No Fire, duet, který Emma nazpívala na své album What I’ve Done se svým milým Jordanem. Ten k němu režíroval i krásný londýnský videoklip. Podívejte: 

A to není všechno. Na koncertech si kromě obvyklého hudebního merche budete moct koupit i něco extra, například podprsenky a kosmetiku, které Emma osobně stvořila ve spolupráci se značkami Paon, respektive Biorythme. 

podprda f3afa

Kromě Emmy na koncertu v Chebu vystoupí ještě Tomáš Klus a jeden z největších objevů české scény poslední doby – teepee. A abychom byli úplně kompletní, zde jsou další zastávky Emmina turné Mezi vlaky a další koncerty: 26. května – Ústí nad Labem, 2. června – Hlavní nádraží Praha, 9. června pak na Emmu a její vzácné hosty čeká Plzeň a přesně o týden později Děčín. Poslední dvě uvedená vystoupení ovšem budou klubová. Těšte se! www.emmasmetana.com

 

 

 

5 důvodů, proč všichni milují Millie Bobby Brown

Je jí teprve třináct a určitě byste ji měli znát. Svět showbusinessu si tuto mladou herečku zamiloval ze dne na den a díky jejímu talentu a stylu nezůstavají pozadu ani módní značky a časopisy. Kdo je...

30 faktů o Padesáti odstínech šedi, které jste nevěděli

Pro začátek: Vědeli jste, že Jamie Dornan se kvůli své roli musel naučit zacházet s bičem?