Hubnutí podle Khloe Kardashian

Hubnutí podle Khloe Kardashian 25.6.2017
Chtěli byste vědět, proč a jak zhubla Khloe Kardashian? Její výživový poradce Dr. Philip Goglia nedávno prozradil, co za tím je.

Khloe se proslavila tím, jak umí ostatní motivovat k hubnutí, cvičení a celkové změně ve své TV show Revenge Body. Sama Khloe má s tím vším osobní zkušenost. Svůj životní styl začala měnit během divokého rozvodu s Lamarem Odomem. Tehdy začala cvičit s trenérem celebrit Gunnarem Petersonem s cílem, aby získala sílu a pevné tělo, na které by mohla být pyšná. Ruku v ruce s tím šly i změny v jídelníčku. Nicméně hubnutí nebylo její hlavní metou: “Cvičila jsem, protože jsem si chtěla vyčistit hlavu. Nevěděla jsem, co lepšího dělat, než chodit do posilovny. A najednou jsem začala i hubnout,” vzpomíná Khloe. 

Ale za jejím zhubnutím je nejen cvičení, ale i jiný přístup k jídlu, který její dosavadní stravovací návyky postavil vzhůru nohama. O tom ví své Dr. Philip Goglia, nutriční poradce, který Khloe sestavil speciální jídelní plán: “Pokud jde o výživu a hubnutí, 80% úspěchu záleží na správném jídle a jen 20% na cvičení,” říká expert, mezi jehož hvězdné klienty patří mj. Ryan Gosling, Chris Hemsworth nebo Channing Tatum. “Pracuji s každým klientem zvlášť - každý potřebuje svůj vlastní plán podle toho, jaký je metabolický typ - podstatné při sestavení konkrétního stravovacího plánu je, jak organismus štěpí tuky, cukry a bílkoviny,” vysvětluje Dr. Goglia. 

A jaký plán sestavil pro Khloe?

1. jídlo: Khloe snídá shake smíchaný z kopečku sušené syrovátky, lžíce mandlového másla, směsi ovoce podle chuti, vody a ledu.

2. jídlo: Na svačinu si Khloe může dát kus ovoce podle chuti.

3. jídlo: K obědu mívá např. kuřecí prsa se zeleninou a salátem bohatým na železo (červená řepa nebo špenát). 

4. jídlo: Zelenina! Šálek celeru nebo třeba krájených rajčat se 12 mandlemi.

5. jídlo: Opět zelenina - jeden šálek. Plus 1 vejce.

6. jídlo: K večeři mívá Khloe rybu - lososa, mořského vlka, černou tresku… Servírované s teplou zeleninou a salátem. 

7. jídlo: Kus ovoce podle výběru.

Takto vypadá denní jídelníček Khloe. Ale jakkoli působí přísně, doktor Goglia ujišťuje, že pro různé prohřešky je i tak místo: “Jednou týdně si Khloe může dát “cheat meal”. Má ná výběr cokoli, na co bude mít chuť, i když to bude mimo její dietní plán - třeba kus koláče, pizzu, těstoviny,” říká expert. Ale upozorňuje, že pokud se mají dostavit výsledky, je třeba jídelní režim dodržovat a nijak ho neměnit a nepřizpůsobovat dle svého. “Bylo by naivní si myslet, že když se k obědu nacpu tučným a smaženým jídlem, svůj “hřích” smažu tím, že se večer o to déle budu trápit v tělocvičně. Dejte si lehký a zdravý oběd a pak se těšte na to, že se příjemně protáhnete při cvičení,” dodává doktor. 

 

5 důvodů, proč všichni milují Millie Bobby Brown

Je jí teprve třináct a určitě byste ji měli znát. Svět showbusinessu si tuto mladou herečku zamiloval ze dne na den a díky jejímu talentu a stylu nezůstavají pozadu ani módní značky a časopisy. Kdo je...

30 faktů o Padesáti odstínech šedi, které jste nevěděli

Pro začátek: Vědeli jste, že Jamie Dornan se kvůli své roli musel naučit zacházet s bičem?