Hvězdy seriálu Hra o trůny a jejich Instagramy

Hvězdy seriálu Hra o trůny a jejich Instagramy 27.8.2017 foto: Instagram (@peggysirota)
Aneb co sledovat, až zítra dokoukáte poslední díl sedmé sezony.

Pokud jste doposud sledovali každý díl Hry o trůny, jistě víte, že už zítra přichází ten poslední ze sedmé série. To jistě znamená drama, ale hlavně dlouhé čekání na velké finále v podobě série číslo 8. Pokud jste navíc doposud sledovali každý díl Hry o trůny, s jistotou víme, že jste na seriálu závislí. Nic si z toho nedělejte, stejně je na tom nejméně polovina naší redakce. 

Abychom se my ani vy v mezidobí při čekání na nové díly nenudili, máme pro vás seznam Instagramů, které sledovat. Zn.: nutně. Obzvlášť, pokud vám nestačí ty s nejroztomilejšími zvířaty.

Instagram má naštěstí i velká část herců ze seriálu Hra o trůny, takže kromě zákulisí z natáčení můžete každý den sledovat, kdo si co oblékl a kam, jak moc se v reálu kamarádí Sophie Turner a Maisie Williams nebo jak vypadá nejoblíbenější pejsek Haftora Bjornssona aneb sera Gregora Clegana aneb "Hory".

U těchto profilů určitě klikněte na ' SLEDOVAT ':

Emilia Clarke aneb Daenerys Targaryen


5 důvodů, proč všichni milují Millie Bobby Brown

Je jí teprve třináct a určitě byste ji měli znát. Svět showbusinessu si tuto mladou herečku zamiloval ze dne na den a díky jejímu talentu a stylu nezůstavají pozadu ani módní značky a časopisy. Kdo je...

30 faktů o Padesáti odstínech šedi, které jste nevěděli

Pro začátek: Vědeli jste, že Jamie Dornan se kvůli své roli musel naučit zacházet s bičem?