15 sexy důvodů, proč milovat Jake Gyllenhaala

15 sexy důvodů, proč milovat Jake Gyllenhaala 19.12.2016
Americký herec Jake Gyllenhaal dnes slaví 36. narozeniny. Už od roku 2001, kdy si zahrál v nezávislém filmu Donnie Darko, na něm můžeme oči nechat. Může za to jeho psí pohled, husté vlasy, nesmělý úsměv... a dalších 15 sexy důvodů. Jakých? Podívejte se!

Díky svému vzhledu je Jake ideální typ pro typické romantické role, my v ELLE ho ale milujeme "na všechny způsoby". Tak například... 

  • Jako prodavače Holdena, který se zamiluje do postarší kolegyně v obchodním centru, jako Jacka Twista, který se zamiluje do kovboje, jako zakřiknutého Joea Nasta, kterému zemře přítelkyně a utěšuje její rodiče, i jako studenta matematiky Harolda Dobbse, který nalezne matematický důkaz po zemřelém geniovi a navíc se zamiluje do jeho podivné dcery.
  • Milujeme ho i jako drzouna Jamieho, ze kterého setkání s pacientkou s Parkinsovou chorobou udělá lepšího člověka.
  • I jako boxera Billyho hledajícícho pomstu a se snahou získat svou dceru zpět z dětského domova.
  • A samozřejmě ho milujeme i jako tápajícího businessmana Davise, který po smrti manželky najde smysl života vedle transexuálního teenagera.
  • A v neposlední řadě v jeho aktuální dvojroli, jako Tonyho Hastingse a Edwarda Sheffielda, ve filmu Noční zvířata od návrháře Toma Forda.

Pokud bychom filmy spjaté s výše zmíněnými rolemi (tedy: Hodná holka, Zkrocená hora, Půlnoční míle, Důkaz, Láska a jiné závislosti, Southpaw, Demolition a Noční zvířata) přepočetli na hodiny a minuty, bylo by to přesně 15 hodin a 35 minut. A to už je pořádný maraton. Pokud tedy budete mít o Vánocích lenivou náladu nebo si budete chtít odpočinout u něčeho skvělého, určitě se pusťte do Gyllenhaalovského seznamu.

Zamilujete se do Jakea Gyllenhaala také? Tak schválně.
Pokud si stále nejste zcela jisti, těchto 15 sexy scén vás určitě přesvědčí.


Jak se Gigi připravuje na fashion week?

Víte, co se tak supermodelce honí těsně před přehlídkou Versace, Chanel nebo Moschino? Gigi Hadid se v novém videu pro Reebok svěřila, že nejdůležitější je soustředěnost.

Proč jít příští týden na Terezu Černochovou?

Tereza vydala v roce 2015 své druhé sólové album Škrábnutí, na němž opět spolupracovala s Romanem Holým, a opět si ho udělala, jak úplně sama chtěla. U nás existuje opravdu jen pár zpěvaček, které si...