15 sexy důvodů, proč milovat Jake Gyllenhaala

15 sexy důvodů, proč milovat Jake Gyllenhaala 19.12.2016
Americký herec Jake Gyllenhaal dnes slaví 36. narozeniny. Už od roku 2001, kdy si zahrál v nezávislém filmu Donnie Darko, na něm můžeme oči nechat. Může za to jeho psí pohled, husté vlasy, nesmělý úsměv... a dalších 15 sexy důvodů. Jakých? Podívejte se!

Díky svému vzhledu je Jake ideální typ pro typické romantické role, my v ELLE ho ale milujeme "na všechny způsoby". Tak například... 

  • Jako prodavače Holdena, který se zamiluje do postarší kolegyně v obchodním centru, jako Jacka Twista, který se zamiluje do kovboje, jako zakřiknutého Joea Nasta, kterému zemře přítelkyně a utěšuje její rodiče, i jako studenta matematiky Harolda Dobbse, který nalezne matematický důkaz po zemřelém geniovi a navíc se zamiluje do jeho podivné dcery.
  • Milujeme ho i jako drzouna Jamieho, ze kterého setkání s pacientkou s Parkinsovou chorobou udělá lepšího člověka.
  • I jako boxera Billyho hledajícícho pomstu a se snahou získat svou dceru zpět z dětského domova.
  • A samozřejmě ho milujeme i jako tápajícího businessmana Davise, který po smrti manželky najde smysl života vedle transexuálního teenagera.
  • A v neposlední řadě v jeho aktuální dvojroli, jako Tonyho Hastingse a Edwarda Sheffielda, ve filmu Noční zvířata od návrháře Toma Forda.

Pokud bychom filmy spjaté s výše zmíněnými rolemi (tedy: Hodná holka, Zkrocená hora, Půlnoční míle, Důkaz, Láska a jiné závislosti, Southpaw, Demolition a Noční zvířata) přepočetli na hodiny a minuty, bylo by to přesně 15 hodin a 35 minut. A to už je pořádný maraton. Pokud tedy budete mít o Vánocích lenivou náladu nebo si budete chtít odpočinout u něčeho skvělého, určitě se pusťte do Gyllenhaalovského seznamu.

Zamilujete se do Jakea Gyllenhaala také? Tak schválně.
Pokud si stále nejste zcela jisti, těchto 15 sexy scén vás určitě přesvědčí.


Beyoncé a její velmi osobní "obrázková" kniha

Na oficiálních stránkách zpěvačky Beyoncé si teď můžete objednat její šestisetstránkovou obrázkovou knihu "How To Make a Lemonade". Půjdete do ní s námi?

Bitch, she’s Madonna!

Královna popu slaví a my s ní.