Donatella zpívá pro Bruna Marse

Nový hit? Pusťte si "Versace on the Floor" v podání Donatelly a její party.

Jak to vypadá, když se rozhodne zpívat topmodelka, už víme. Co když se jich ale rozhodne hned několik a k nim se navíc přidá jedna z nejznámějších italských módních návrhářek? Tak to už víme také, a podívat se můžete i vy.

Donatella Versace "zpívá" a tančí na kus písničky z nejnovějšího alba Bruna Marse – 24K. Party alá "Versace on the Floor" se odehrává v muzeu a k návrhářce, která si ze sebe umí vždy dělat srandu (uvidíte sami, pokud budete sledovat její Instagram), se přidali i známí modelové Candice Swanepoel, Natasha Poly, Kiki Willems, Binx Walton, Alexandra Micu, Hiandra Martinez, Faretta, Mag Cysewska, Diletta Paci, Alpha Dia, Leonard Mushiete, Jurriaan Seppenwoolde, Adrian Chabada, ale třeba i Hana Soukupová. 

Na konci speciálního lip-sync videa je věnování pro zpěváka.

Co myslíte bude se tenhle dárek Brunovi Marsovi líbit? 

 

Největší rozchody celebrit roku 2017

Pojďme se ohlédnout za tím, kdo se v roce 2017 rozešel. Je mezi nimi i nějaký váš dream couple? Love is dead, long live love.

Nejvtipnější momenty a nejlepší outfity z cen Emmy 2017

Nejvtipnější momenty a nejlepší outfity z cen Emmy 2017 18.9.2017 foto: Getty Images
Jaké byly letošní Emmy Awards a kdo nejvíc zazářil kromě moderátora Stephena Colberta? Podívejte se na naše nejoblíbenější momenty i šaty ze včerejší show.