Double trouble: Nejznámější páry na Instagramu

Double trouble: Nejznámější páry na Instagramu 24.10.2017 foto: Instagram
Dvojice, které válcují online svět.

Pokud dnes hledáte trochu vizuální romantiky a zrovna nemáte chuť na film, jednoduše zapněte Instagram. Pryč jsou doby, kdy ty nejromantičtější chvilky zůstávaly jen v soukromí dvou zamilovaných. Dneska se naopak dává na odiv všechno. A je snad něco fotogeničtějšího, než pravá láska? Ne. Proto funguje i jako skvělý business a lákadlo na "likes". "Ve dvou se to lépe táhne" je možná otřepaná fráze, ale zaručeně platí. A tyhle instagramové profily jsou toho důkazem.

Díky velkému počtu fanoušků a sledujících tyhle dvojice společně vydělávají, procestovávají svět i získávají titulky časopisů. V tandemu jim to jde prostě perfektně.

Podívejte se na naše nejoblíbenější influencery a jejich nejbližší a sledujte je také. Připravte se ale, že z jejich fotek se stane vaše nová závislost. A je úplně jedno, jestli jste čerstvě zamilovaní nebo single. Tohle jsou zkrátka #couplegoals...


Jennifer Aniston je single

Americká herečka Jennifer Aniston se po dvou a půl letech rozešla se svým manželem, hercem Justinem Therouxem.

Jak mít tělo jako Dakota Johnson

Herečka Dakota Johnson strávila při natáčení sexy scén v trilogii Odstínů i několik hodin denně nahá. Kolik minut denně kvůli roli cvičila a jaké cviky ji dopomohly k břišním svalům?