EXKLUZIVNĚ! Premiéra videoklipu k Song of Happiness plného hvězd

EXKLUZIVNĚ! Premiéra videoklipu k Song of Happiness plného hvězd 29.6.2017
Podívejte se jako první na video s Křenkovou, Bokovou, Schneiderovou a Plodkovou. Budete koukat!

Vždyť vy víte, koho máme rádi. Elišku, Jenovéfu, Janu, Jitku a další. Několik českých hereček se jednou v pozdní noci sešlo, aby v režii Viktora Tauše natočily hodně dekadentní, hodně sexy a hodně dráždivý klip k písni Song of Happinnes kapely Blue Shadows. Nyní se na něj můžete u nás v exkluzivní premiéře podívat. Připravte se na hodně zběsilou noční jízdu!

 

Skvělé, že? Možná se teď ptáte, co jsou Blue Shadows zač. Tak zde máte několik hudebních faktů: Kapelu Blue Shadows sestavil kytarista a skladatel Petr Ostrouchov v roce 2015 pro účely nahrávání své hudby k  televizní minisérii Viktora Tauše s názvem Modré stíny. Na konci roku 2016 vyšlo u Animal Music album Blue Shadows, vzniklé ze společné touhy hudebníků ve spolupráci pokračovat a obsahující vedle titulní skladby z minisérie i řadu nových skladeb, na nichž se podíleli vedle Ostrouchova i ostatní členové kapely – proslulý violoncellista Jiří Bárta, bubeník Martin Novák (známý především z kapel Lenky Dusilové, Jany Kirschner a Davida Dorůžky), kytarista Josef Štěpánek a hostující britský zpěvák James Harries.

My dodáváme – ta deska fakt stojí za to! Tedy za vaši pozornost. A teď si dejte Song of Happiness znovu. A pak zase! A také se podívejte do galerie na fotky z natáčení. Tohle se u nás totiž jen tak nevidí. Fotila Julie Vrabelová.   

Fotogalerie
11 fotografií

Irina Shayk, Bradley Cooper a jejich dcera Lea na pláži

Musíme přiznat, že všichni tři vypadají: NEUVĚŘITELNĚ!

Hot news: Chiara Ferragni je těhotná

Hot news: Chiara Ferragni je těhotná 28.10.2017 foto: Getty Images
Superblogerka, street style hvězda a módní návrhářka na Instagramu oznámila radostnou novinku