Harper Beckham válcuje na hřišti tátu Davida

Harper Beckham válcuje na hřišti tátu Davida 29.9.2017
David Beckham vzal na hřiště svou dceru Harper a vypadá to, že se potatila. Fotbalový talent rozhodně nezapře.

David Beckham už nějaký ten pátek patří mezi naše oblíbence. Jednak stále patří mezi nejlepší světové hráče fotbalu a hlavně ve svých dvaačtyřiceti vypadá pořád skvěle. A taky je báječný otec, aspoň podle Instagramu. Své syny učí boxovat a spolu s nimi klidně vydrží sledovat celý šestidílný maraton zatím poslední (osmé) série Hry o trůny.

Snímek obrazovky 2017 09 29 v 21.44.54 0eb23

Vlastně báječný otec je pro Davida asi slabý výraz. Poté, co jsme dnes asi padesátkrát viděli video, kde učí šestiletou Harper na jejím prvním fotbalovém tréninku kopnout do míče, nemáme pochyb a můžeme tvrdit, že je naprosto FANTASTICKÝ. 

Na prvním videu si Harper a David přihrávají a nakonec se obejmou, aaaaach! 

A na druhém tréninku už rozehrávají větší akci... Ta je jasně vidět na videu, které na hřišti natočila nejspíš máma Victoria nebo některý z ze starších bratrů Harper. Ostatně na tu může být celá rodina hrdá nejen kvůli úspěšným fotbalovým začátkům - nedávno například dostala ve školním testu plný počet bodů za spelling, o čemž dala Victoria hned vědet na Instagramu. 

David je na svou roztomilou holčičku taky evidentně pyšný, tolik červených srdíček jsme na Instagramu dlouho neviděli. 

My v ELLE malé Harper rozhodně fandíme a těšíme se, že ji jednou uvidíme v nějakém fotbalovém utkání, kde bude zářit stejně jako vždy zářil její táta David. 

 

Jon Snow is coming

Herec Kit Harington prodával vánoční stromečky. A co vy? Už máte doma stromek?

20 osobností a jejich druhý advent

Co dělají známé osobnosti během adventu? Podívejte se na 20 nejzajímavějších fotek z Instagramu.