Hot news: Bella Hadid chystá svoji první kolekci

Autor: Datum: 15. prosince 2016
Z další modelky je návrhářka. Tentokrát se vytvořit svoji vlastní kolekci rozhodla mladá star Bella Hadid. O co jde a s kým spojila síly?
Hot news: Bella Hadid chystá svoji první kolekci

Co měsíc, to nová hvězdná spolupráce. Po její sestře Gigi Hadid a ex-příteli Abelovi Tesfayeovi nezstává pozadu a do vytváření vlastní módní kolekce se vrhá i Bella Hadid. A vlastně nás to nepřekvapuje! O mladší z dua Hadidových je v poslední době totiž slyšet opravdu hodně.

Jako nejnovější Andílek Victoria's Secret se na mole těsně po rozchodu potkala s již zmiňovaným ex, zpěvákem The Weeknd, a sociální sítě ten týden nežily téměř ničím jiným, než jak jí to slušelo a jaký na něj vrhla pohled. Hned poté se objevila v kontroverzním a ultra hot editorialu magazínu Paper, ve kterém díky odbarveným vlasům, piercingům a drsným pózám téměř není poznat. Svůj status sex-symbolu jen potvrdila, když se objevila v sexy klipu k letošním adventnímu kalendáři časopisu Love, a poté zaplavila Instagram fotkami z dovolené na Bahamách, kam odjela spolu s dalšími kamarádkami modelkami. A teď tahle novinka!

Včera večer na svém profilu Bella oznámila, že spojí síly s americkou značkou Chrome Hearts a společně uvedou limitovanou kolekci oblečení a doplňků. Kdy přesně? Podle slov Belly "Soon, soon, soon" – tak se nechme překvapit. Její náklonnost k téhle značce není ani zdaleka náhodná, jedná se totiž o rodinnou firmu jedné z jejích nejlepších kamarádek už od dětství: Jesse Jo Stark. Jak přesně bude jejich společná kolekce vypadat zatím není zcela jasné, ale podle první fotky na @chromeheartsxbella a stylových outfitů Belly máme pocit, že půjde o pořádně cool a "badass" streetovou módu. Těšíte se s námi?

Snimek obrazovky 2016 12 15 v 16.19.51 50f3f 

 

Adéla Mazánková

Adéla Mazánková

Instagram: @adelachloe

Související položky

Miranda Kerr má vlastní džínovou kolekci. Jaká je?

Denim podle supermodelky? Po tom stoprocentně zatoužíte také. Nová kolekce Miran...

Seznamte se s Iris Law, novou beauty star

Lily-Rose Depp, Kaia Gerber, Staz Lindes, Willow Smith, Lourdes Leon. Dcery slav...

Dakota Johnson i o tom, proč nemá ráda Jamieho Dornana

Už jen měsíc schází do premiéry druhého pokračování erotického thrilleru Padesát...

10 celebrit a jejich definice krásy

Co je to krása? Lze ji vůbec definovat? Žádné vědecké popsání krásy neexistuje....