Hot news: Bella Hadid chystá svoji první kolekci

Hot news: Bella Hadid chystá svoji první kolekci 15.12.2016
Z další modelky je návrhářka. Tentokrát se vytvořit svoji vlastní kolekci rozhodla mladá star Bella Hadid. O co jde a s kým spojila síly?

Co měsíc, to nová hvězdná spolupráce. Po její sestře Gigi Hadid a ex-příteli Abelovi Tesfayeovi nezstává pozadu a do vytváření vlastní módní kolekce se vrhá i Bella Hadid. A vlastně nás to nepřekvapuje! O mladší z dua Hadidových je v poslední době totiž slyšet opravdu hodně.

Jako nejnovější Andílek Victoria's Secret se na mole těsně po rozchodu potkala s již zmiňovaným ex, zpěvákem The Weeknd, a sociální sítě ten týden nežily téměř ničím jiným, než jak jí to slušelo a jaký na něj vrhla pohled. Hned poté se objevila v kontroverzním a ultra hot editorialu magazínu Paper, ve kterém díky odbarveným vlasům, piercingům a drsným pózám téměř není poznat. Svůj status sex-symbolu jen potvrdila, když se objevila v sexy klipu k letošním adventnímu kalendáři časopisu Love, a poté zaplavila Instagram fotkami z dovolené na Bahamách, kam odjela spolu s dalšími kamarádkami modelkami. A teď tahle novinka!

Včera večer na svém profilu Bella oznámila, že spojí síly s americkou značkou Chrome Hearts a společně uvedou limitovanou kolekci oblečení a doplňků. Kdy přesně? Podle slov Belly "Soon, soon, soon" – tak se nechme překvapit. Její náklonnost k téhle značce není ani zdaleka náhodná, jedná se totiž o rodinnou firmu jedné z jejích nejlepších kamarádek už od dětství: Jesse Jo Stark. Jak přesně bude jejich společná kolekce vypadat zatím není zcela jasné, ale podle první fotky na @chromeheartsxbella a stylových outfitů Belly máme pocit, že půjde o pořádně cool a "badass" streetovou módu. Těšíte se s námi?

Snimek obrazovky 2016 12 15 v 16.19.51 50f3f 

 

Proč milujeme Roberta Pattinsona?

Včera slavil herec Robert Pattinson třicátéprvní narozeniny. Podívali jsme do archivu a zavzpomínali jsme na to, jak snadné je se zakoukat do jeho očí a zamilovat se do jeho klukovského úsměvu. Jsme v...

Zero Waste Home. Jak funguje?

Zero Waste Home. Jak funguje? 9.5.2017 Pinterest
Zero waste neboli život bez odpadků je novým trendem, který je prospěšný v mnoha směrech. Zbavuje nás zbytečných odpadků, a zabraňuje tak znečišťování planety, bojuje proti tzv. "rychlé módě" a navíc...