Hot news: Bella Hadid chystá svoji první kolekci

Hot news: Bella Hadid chystá svoji první kolekci 15.12.2016
Z další modelky je návrhářka. Tentokrát se vytvořit svoji vlastní kolekci rozhodla mladá star Bella Hadid. O co jde a s kým spojila síly?

Co měsíc, to nová hvězdná spolupráce. Po její sestře Gigi Hadid a ex-příteli Abelovi Tesfayeovi nezstává pozadu a do vytváření vlastní módní kolekce se vrhá i Bella Hadid. A vlastně nás to nepřekvapuje! O mladší z dua Hadidových je v poslední době totiž slyšet opravdu hodně.

Jako nejnovější Andílek Victoria's Secret se na mole těsně po rozchodu potkala s již zmiňovaným ex, zpěvákem The Weeknd, a sociální sítě ten týden nežily téměř ničím jiným, než jak jí to slušelo a jaký na něj vrhla pohled. Hned poté se objevila v kontroverzním a ultra hot editorialu magazínu Paper, ve kterém díky odbarveným vlasům, piercingům a drsným pózám téměř není poznat. Svůj status sex-symbolu jen potvrdila, když se objevila v sexy klipu k letošním adventnímu kalendáři časopisu Love, a poté zaplavila Instagram fotkami z dovolené na Bahamách, kam odjela spolu s dalšími kamarádkami modelkami. A teď tahle novinka!

Včera večer na svém profilu Bella oznámila, že spojí síly s americkou značkou Chrome Hearts a společně uvedou limitovanou kolekci oblečení a doplňků. Kdy přesně? Podle slov Belly "Soon, soon, soon" – tak se nechme překvapit. Její náklonnost k téhle značce není ani zdaleka náhodná, jedná se totiž o rodinnou firmu jedné z jejích nejlepších kamarádek už od dětství: Jesse Jo Stark. Jak přesně bude jejich společná kolekce vypadat zatím není zcela jasné, ale podle první fotky na @chromeheartsxbella a stylových outfitů Belly máme pocit, že půjde o pořádně cool a "badass" streetovou módu. Těšíte se s námi?

Snimek obrazovky 2016 12 15 v 16.19.51 50f3f 

 

Jennifer Aniston je single

Americká herečka Jennifer Aniston se po dvou a půl letech rozešla se svým manželem, hercem Justinem Therouxem.

Jak mít tělo jako Dakota Johnson

Herečka Dakota Johnson strávila při natáčení sexy scén v trilogii Odstínů i několik hodin denně nahá. Kolik minut denně kvůli roli cvičila a jaké cviky ji dopomohly k břišním svalům?