Jake Gyllenhaal je táta!

Jake Gyllenhaal je táta! 9.10.2017
Před dvěma týdny se objevily titulky, že americký herec touží být tátou a najednou je to tady. Škoda, že je to jen v reklamě.

Nedávno se herec Jake Gyllenhaal v jednom rozhovoru svěřil, že už by taky konečně chtěl mít svoje vlastní děti. Rozpovídal se o tom, jak rád hlídá své neteře (jeho sestra je herečka Maggie Gyllenhaal). A prozradil časopisu People jeden ze svých velkých životních snů: 

"Chci konečně dospět a mít svou vlastní rodinu. Moje sestra Maggie vychovává dvě skvělé dcerky. Je pro mě zábavné třeba jen to, když jim můžu koupit bonbóny, třebaže z toho Maggie moc nadšená není. V duchu si pak s nadsázkou říkám, tak si to užij, Maggie, to máš za to, že jsi mě jako mladšího bráchu nutila předvádět se před kamarády našich rodičů, kterým jsem musel recitovat podivné básničky, písničky a dětské divadelní hry."

C2uvma2XAAUBxr3 978ce

Ani nemusel čekat devět měsíců a jeho touha byla vyslyšena (alespoň na chvilku). Jake se stal tváří (staro)nové pánské vůně Eternity. Zahrál si nejen na tátu, ale hlavně na modela. Kampaň nafotil dlouholetý spolupracovník návrháře Rafa Simonse, Willy Vanderperre. 

ETERNITY Calvin Klein Ad Visual Final 0449e

Jake je hvězdou kampaně parfému Eternity Calvin Klein. Jako táta se objeví na billboardech i v časopisech. Na fotce ho uvidíme v zamilovaném objetí s jeho "calvinovskou" rodinou: s "mámou", modelkou Liya Kebede a s "dcerou", kterou je překrásná čtyřletá modelka Leila.

Dámská verze vůně Eternity Calvin Klein je jemně kořeněná, květinová vůně inspirována prstenem s nápisem "eternity" (věčnost), který daroval vévoda z Windsoru Američance Wallis Simpson poté, co se kvůli ní vzdal anglického trůnu. Pánská vůně je cítit po bazalce, mechu, šalvěji a pelargonii a měla by symbolizovat romantiku, lásku, intimitu a partnerství. My se už nemůžeme dočkat, jaký příběh bude mít film k reklamní kampani. 

g 0a5f9faf8042032c7e8b51fbca4798f4 2 1400x1100 32275

Jakeova nová role vysvětluje i jeho častější výpravy do módního světa. Stal se kamarádem návrháře Toma Forda a loni si zahrál v jeho druhém filmu Noční zvířata. Letos se objevil v první řadě na pánské přehlídce Calvin Klein, která byla inspirována atmosférou filmu Blade Runner. Calvin Klein si vybral lokaci v Čínské čtvrti. Podle fotek se zdá, že Jake si rozumí s návrhářem Rafem Simonsem, a to hodně dobře, a že zapadl do Rafovy nové calvinovské rodiny.

GettyImages 812912678 abc22

 

Jon Snow is coming

Herec Kit Harington prodával vánoční stromečky. A co vy? Už máte doma stromek?

20 osobností a jejich druhý advent

Co dělají známé osobnosti během adventu? Podívejte se na 20 nejzajímavějších fotek z Instagramu.