Modelka Irina Shayk dnes slaví narozeniny!

Ruská modelka, se kterou ráda fotí stylistka Anna Del Russo pro italskou mutaci Vogue, dnes slaví třicáté první narozeniny. Irina Shayk na sebe v prosinci upozornila, když se na přehlídkovém mole v Paříži objevila těhotná. A nebylo to poprvé, co módní svět překvapila. Našli jsme devět momentů její kariéry, které z ní udělaly supermodelku.

1. Přehlídka Victoria's Secret 2016
Na mole se ukázala v modelu, který jisté partie decentně zahaloval, a tak se začalo poprvé spekulovat o těhotenství. Irina ani její přítel Bradley Cooper v tomto nijak sdílní nebyli, protože si své soukromí velmi bedlivě střeží. Ale od přehlídky uplynul měsíc a my už víme, že Bradley Cooper bude otcem.

810 8 ad258

2. Titulní strany pro Sports Illustrated
Irina Shayk v minulosti předváděla prádlo pro značku Intimissimi a fotila titulní strany a editorialy pro časopis Sports Illustrated. Svou premiéru na přehlídce Victoria's Secret měla v prosinci 2016. 

810 7 03f0b

3. Přehlídka pro Kanye Westa podzim/zima 2012
Druhou přehlídku Kanye Westa v Paříži otevírala právě Irina - stažené mokré vlasy a tmavé oči. Grófka Irina.

810 6 24476

4. Hercules a role Megary 
V roce 2014 získala roli krásné Megary ve filmu Hercules. Irina objela premiéry a tiskovky po boku hlavní hvězdy, Dwayneho Johnsona a nikomu ani v nejmenším nevadilo, že její postava zemře během prvních pěti minut. Ale zemře krásně! O svém hraní Irina prozradila: "Pokud se objeví něco jiného, než je modeling, ráda se do toho vrhnu. Jsem otevřená každému novému dobrodružství."

810 5 8364b

5. Přehlídka pro Marc Jacobse jaro/léto 2017
Irino, jsi to ty? Shayk se připojila ke svým kolegyním a přehlídku šla v barevných dredech. Po přehlídce si nenechala dredy sundat a vydala se s kamarádkou Stellou Maxwell do McDonaldu na hamburger. Fotografové se mohli zbláznit.

810 4 177e0

6. Titulní strana španělského Vogue 2014
Irina pózovala pro španělský Vogue po boku svého naprosto nahého ex-přítele, nejslavnějšího fotbalisty světa Cristiana Ronalda. Bílé šaty bez ramínek s rozparkem až bůhví kam... Jak se vůbec mohl Ronaldo soustředit na focení?

810 3 04962

7. Pánská předhlídka pro Givenchy jaro/léto 2017
Heslo přehlídky bylo: hlavně žádný make-up. A Irina vypadala opět jako bohyně, která vystoupila z hlubin moře (opět mokré vlasy). Je jasné, že Irina se suverénně obejde i bez pomoci make-up artistů.

810 2 75dfd

8. Met Ball 2016
Irina je na červeném koberci vždy ztělesněním dokonalosti a elegance, ale na největší módní akci roku 2016 byla velmi pozitivně naladěna. Vedle své kolegyně, ambasadorky L'Oreal, modelky Karlie Kloss se docela odvázala, když ji před všemi rozpustile plácala přes její výstavní zadek.

810 1 73575

9. Velmi střežený soukromý život vedle herce Bradley Coopera
Oba si prošli vztahy, které byly propírané v bulváru i v seriózních časopisech. Irina chodila s Ronaldem a Bradley chodil s modelkou Suki Waterhouse a před ní ještě s herečkou Zoe Saldanou. Zachytit Bradleyho a Irinu společně na fotkách je velmi vzácná věc.

810 fd0c8

Vše nejlepší, Irino, k dnešním jedenatřicetinám a doufáme, že dostaneš od kluka pořádnou pusu!

 

Zdroj: Vogue 

Cindy Crawford se vrací v ikonické kampani. Tentokrát se synem

Cindy Crawford se vrací v ikonické kampani. Tentokrát se synem 15.1.2018 foto: archiv Pepsi
Supermodelka ve své nejslavnější roli po 26 letech

David Beckham má svojí kosmetickou značku. Jaká je?

David Beckham má svojí kosmetickou značku. Jaká je? 10.1.2018 foto: Getty Images
Nejslavnější fotbalista, módní ikona a teď i beauty expert.