Petra Němcová a její Gala večeře pro Happy Hearts Fund

Petra Němcová a její Gala večeře pro Happy Hearts Fund 22.10.2017
V pátek večer, tedy 22. října se opět konala slavnostní Gala večeře pro nadaci supermodelky Petry Němcové Happy Hearts Fund. Komu to nejvíc slušelo a kolik se podařilo vybrat peněz?

Na pražském Žofíně opět proběhla charitativní Gala večeře, jíž se zúčastnila řada významných osobností z České republiky i ze zahraničí, které měly jedno společné - ochotu pomáhat a podpořit charitativní projekty, za nimž stojí Petřina Happy Hearts Fund (HHF). 

Díky štědrosti dárců se vybraly neuvěřitelné 4 milióny korun. 

Happy Hearts Fund plánuje z výtěžku postavit dvě školy v Nepálu. Má v úmyslu se spojit s českým projektem Lepší školy pro všechny, který již několik let funguje pod křídly nadace Člověk v tísni. 

Nadaci Happy Hearts Fund založila supermodelka Petra Němcová už v roce 2004. V současné době pomáhá HHF v deseti zemích světa a za dobu své existence se podařilo postavit již 162 škol. 

A jak to na páteční slavnostní akci vypadlo? 

330 IMG 9541 0e14e


Jennifer Aniston je single

Americká herečka Jennifer Aniston se po dvou a půl letech rozešla se svým manželem, hercem Justinem Therouxem.

Jak mít tělo jako Dakota Johnson

Herečka Dakota Johnson strávila při natáčení sexy scén v trilogii Odstínů i několik hodin denně nahá. Kolik minut denně kvůli roli cvičila a jaké cviky ji dopomohly k břišním svalům?