Proč milujeme Roberta Pattinsona?

Proč milujeme Roberta Pattinsona? 13.5.2017
Včera slavil herec Robert Pattinson třicátéprvní narozeniny. Podívali jsme do archivu a zavzpomínali jsme na to, jak snadné je se zakoukat do jeho očí a zamilovat se do jeho klukovského úsměvu. Jsme v tom s námi?

Robert se na filmové scéně objevil v roce 2008, když se z něj stal upír Edward Cullen z knižní adaptace Stmívání. Roli tajemného nestárnoucího upíra, který se zamiluje do smrtelnice Belly, si Robert zopakoval hned v pěti pokračováních a od té doby Pattinsona milují fanynky knižní i filmové předlohy po celém světě. Proslavil ho také skandální rozchod s jeho hereckou kolegyní Kristen Stewart, pamatujete?

Z nepodařeného vztahu se Robert naštěstí poučil a nyní je zasnoubený se zpěvačkou FKA Twigs, se kterou nás dohromady moc baví. Randí spolu od srpna 2014 – na červeném koberci, ale i v posilovně, kde spolu často cvičí.

Nejen milostný život se Robertovi radikálně změnil. Z hollywoodských trháků herec přesedlal na nezávislejší umělecké filmy a spolupracoval s režiséry jako jsou David Cronenberg (film Cosmopolis) nebo Olivier Assayas (film Idol's Eye).

Včera oslavil 31. narozeniny a při surfování staršími rozhovory jsme se nanovo ztratili v jeho očích. Máte to stejně? Pojďte s námi odhalit jeho skryté sexy gesto nebo jeho (nejsladší) slabinu. 20 gifů jako důkaz, že do Roberta Pattinsona je zamilovat se dost snadné. Znovu a znovu...

1. Rozpaky a dokonalé pohyby obočím. Uf, už teď ho milujeme a to jsme na začátku. 

When He Adorably Confused You Were Never More Sure Your Love Him 6adce


Irina Shayk, Bradley Cooper a jejich dcera Lea na pláži

Musíme přiznat, že všichni tři vypadají: NEUVĚŘITELNĚ!

Hot news: Chiara Ferragni je těhotná

Hot news: Chiara Ferragni je těhotná 28.10.2017 foto: Getty Images
Superblogerka, street style hvězda a módní návrhářka na Instagramu oznámila radostnou novinku