Proč milujeme Roberta Pattinsona?

Proč milujeme Roberta Pattinsona? 13.5.2017
Včera slavil herec Robert Pattinson třicátéprvní narozeniny. Podívali jsme do archivu a zavzpomínali jsme na to, jak snadné je se zakoukat do jeho očí a zamilovat se do jeho klukovského úsměvu. Jsme v tom s námi?

Robert se na filmové scéně objevil v roce 2008, když se z něj stal upír Edward Cullen z knižní adaptace Stmívání. Roli tajemného nestárnoucího upíra, který se zamiluje do smrtelnice Belly, si Robert zopakoval hned v pěti pokračováních a od té doby Pattinsona milují fanynky knižní i filmové předlohy po celém světě. Proslavil ho také skandální rozchod s jeho hereckou kolegyní Kristen Stewart, pamatujete?

Z nepodařeného vztahu se Robert naštěstí poučil a nyní je zasnoubený se zpěvačkou FKA Twigs, se kterou nás dohromady moc baví. Randí spolu od srpna 2014 – na červeném koberci, ale i v posilovně, kde spolu často cvičí.

Nejen milostný život se Robertovi radikálně změnil. Z hollywoodských trháků herec přesedlal na nezávislejší umělecké filmy a spolupracoval s režiséry jako jsou David Cronenberg (film Cosmopolis) nebo Olivier Assayas (film Idol's Eye).

Včera oslavil 31. narozeniny a při surfování staršími rozhovory jsme se nanovo ztratili v jeho očích. Máte to stejně? Pojďte s námi odhalit jeho skryté sexy gesto nebo jeho (nejsladší) slabinu. 20 gifů jako důkaz, že do Roberta Pattinsona je zamilovat se dost snadné. Znovu a znovu...

1. Rozpaky a dokonalé pohyby obočím. Uf, už teď ho milujeme a to jsme na začátku. 

When He Adorably Confused You Were Never More Sure Your Love Him 6adce


Zero Waste Home. Jak funguje?

Zero Waste Home. Jak funguje? 9.5.2017 Pinterest
Zero waste neboli život bez odpadků je novým trendem, který je prospěšný v mnoha směrech. Zbavuje nás zbytečných odpadků, a zabraňuje tak znečišťování planety, bojuje proti tzv. "rychlé módě" a navíc...

Leonardo DiCaprio opět jako ekohrdina

Leonardo sice připravuje další dva nové filmové projekty, ale ty budeme moci vidět až v roce 2018. V mezičase Leo soustřeďuje svoji pozornost na ochranu naší planety. A pouští se do boje s Trumpem.