Ryan Reynolds a Blake Lively ukázali poprvé své dvě dcery

Ryan Reynolds a Blake Lively ukázali poprvé své dvě dcery 16.12.2016
Americký herec Ryan Reynolds včera dostal svoji hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy a podpořit ho příšla jeho žena Blake s dcerami.

Když herec otiskl své ruce do betonu vedle hvězdy se svým jménem, všechny tři jeho holky pyšně sledovaly celý ceremoniál, smály se na něj a mávaly mu. Ryan se vůbec poprvé ukázal na veřejnosti s celou svou rodinou - s manželkou Blake (29), s jejich dvouletou dcerou James a také s mladší holčičkou, která se narodila v září a jejíž jméno zatím médiím neprozradili.

"Je to velmi ojedinělá a vzácná příležitost a my jsme se s Blake rozhodli, že u toho budeme všichni. Přivedl jsem celý svůj klan. Nechtěl jsem, abych toho za dvacet let při prohlížení fotek litoval," řekl Ryan (40) týdeníku Extra.

3B6C085F00000578 4038578 image a 82 1481839275371 9292a

Dvouletá James se stala hvězdou celé slavnosti. Roztomilá holčička s blonďatými kudrlinkami a modrýma očima je kopie Blake Lively v dětství. Malá James nepotřebovala oslňovat v šatičkách. Její máma (módní ikona) jí vybrala sportovní bomber Coach a conversky.

No řekněte, nejsou si ty dvě podobné jako vejce vejci? 

 blake lively daughter split 1a6bf6d2 fbed 4bef b122 4e40f0d0112d 23716

James si v jednu chvíli od Ryana vzala mikrofon, ale musela ho svému otci zase vrátit a ten to celé se smíchem komentoval takto: "Není to poprvé, co se James takhle snažila upoutat pozornost. Ale aby si dělala, co chce, na to má ještě dost času, až jí bude dvacet nebo radši až třicet let."

Když se Ryan zase dostal k mikrofonu, před všemi poděkoval své ženě, která je pro něj "vše na světě". A zároveň jí po svém vyznal lásku: "Znamenáš pro mě vše, jsi ta nejlepší věc, která mě potkala, vlastně druhá nejlepší - až po této hvězdě. Život vedle tebe je mnohem lepší. Díky tobě jsem správným tátou a to jsem si vždycky naivně myslel, že dokážu být jen nějaký zábavný strýček."

IMG 8151 24129

V rozhovoru pro talk show eTalk se Ryan svěřil: "Mezi mnou a Blake je hodně lásky a hodně plenek. Je toho strašně moc, co máme společného."

Ryan patří mezi nejvíce sexy herce a již několikrát získal titul NEJ SEXY MUŽ PLANETY. V březnu se do kin chystá sci-fi LIFE, kde Ryan hraje vedle Jake Gyllenhaala a Rebeccy Ferguson. Film o životě na Marsu. A zároveň se natáčí druhé pokračování Deadpoolu. Tak co, pojedete do Hollywoodu políbit Ryanovu hvězdu, nebo se podívate na některý z jeho filmů?

ryan reynolds 2 d3647

Versace a supermodelky v kampani na jaro léto 2018

Naomi Campbell, Christy Turlington a Kaia Gerber v kampani od fotografa Stevena Meisela.

Jon Snow is coming

Herec Kit Harington prodával vánoční stromečky. A co vy? Už máte doma stromek?