Sarah Jessica Parker je platinová blondýna

Sarah Jessica Parker je platinová blondýna 12.7.2017
Herečka Sarah Jessica Parker má nový účes! Má mikádo, a svoji ombré barvu si dokonce změnila na platinu.

Sarah Jessica Parker minimálně už jednu dekádu nezměnila účes. Od té doby, co si v kultovním seriálu Sex ve městě jako Carrie během 5. sezóny radikálně nechala zkrátit účes, měla Sarah v podstate stále stejné ombré - někdy trochu světlejší, ale většinou je medová brunetka. A s délkou Sarah nikdy neexperimentovala. S vlasy po lopatky jsme ji vídali opravdu hodně, hodně dlouho. 

Ale jak se říká, změna je život. 

00 lede sarah jessica parker d2b0b

Během natáčení romantické komedie "Best Day of My Life", na které právě teď pracuje v New Yorku, se Sarah ukázala v novém mikádu a s novou platinovou blond barvou. Že by se inspirovala na našich stránkách a zalíbil se jí střih, který naší stylistce Lence Kermes během festivalu ve Varech střihla hairstylistka a kadeřnice Mirka Hajdová? Kdo ví... 

pjimage 82f31

Doby, kdy tmavé odrosty znamenaly "beauty kýč a pohromu", jsou už dávno passé. Ostatně podívejte se na poslední film Diane Kruger "Odnikud" (Aus dem Nichts). A v Pařížské ulici v Praze jsme narazili na jednu českou fashion trendsetterku, která si  odrosty cíleně pěstuje. Prý jí to zvýrazní modré oči a navíc nemusí neustále sledovat, kdy byla naposledy u kadeřnice.  

Snímek obrazovky 2017 07 12 v 17.58.56 6f904

Sarah si fotku dala i na svůj Instagram a uznáváme, že jí to dost sekne. A z filmových fotek z New Yorku je jasné, že i díky nové barvě a třpytivým koktejlovým šatům se ze Sarah opět stává filmová diva. Ta tam je utahaná nevěrná manželka z jejího posledního seriálu Rozvod. Ale musíme přiznat, že některé ELLE fanynky SATC (např. Andrea Běhounková) bedlivě čekaly na každý nový díl jejího seriálu o manželské krizi. Druhá řada je dotočena a Andrea už nejspíš čeká na premiéru. 

Snímek obrazovky 2017 07 12 v 18.01.19 698e9

Platinové mikádo sice může evokovat probděné noci v jazzovém baru, ale zároveň se dokonale hodí na ulice Upper East Side. Inspirovala Sarah k radikální změně i vás?

Podívejte se do naší galerie, které hvězdy na léto změnily účes. 

 

Fotogalerie
13 fotografií

Leonardo a Tarantino podruhé spolu

Podle ELLE není Leonarda DiCapria nikdy dost. Zajímá nás nejen, co a kde zrovna točí, s kým chodí, ale i co má v ledničce.

Cindy Crawford se vrací v ikonické kampani. Tentokrát se synem

Cindy Crawford se vrací v ikonické kampani. Tentokrát se synem 15.1.2018 foto: archiv Pepsi
Supermodelka ve své nejslavnější roli po 26 letech