Tom Hardy a jeho pocta nejlepšímu kamarádovi

Tom Hardy a jeho pocta nejlepšímu kamarádovi 17.6.2017
Britský herec Tom Hardy napsal dopis svému nejlepšímu příteli, který nedávno zemřel. Nazval ho nej nej nej přítelem na světě. Adresátem byl jeho milovaný pes Woody.

Hvězda filmů Temný rytíř povstal, Šílený Max: Zběsilá jízda nebo Dítě číslo 44 sepsal dlouhý vzpomínkový dopis svému psovi, labradorovi Woodymu, kterého našel na silnici u městečka Peachtree v Georgii. Právě tam v roce 2011 natáčel film Země bez zákona. Herečka Jessica Chastain seděla akorát vedle něj v autě. 

Jessica se pak o Woodyho ještě chvíli starala, než se vyřídily dokumenty potřebné k adopci psa.

tumblr inline o3dgxjPWen1twign1 1280 543cf

Dopis na své sociální síti Tom Hardy nazval "Tomu nej nej příteli, který kdy existoval" a pak už pokračuje: "...a mně a mojí rodině, která ho milovala víc než se dá popsat. Woody byl nejlepším společníkem na cesty a naše duše jsou navždy propojené."

Woody a Tom byli známí jako nerozlučná dvojka, společně navštěvovali dokonce i filmové premiéry. 

shutterstock 7530397bt 4f805

Tom ve filmech často hraje drsňáky, ale když se rozepisuje o svém kamarádovi Woodym, po drsňáctví není ani stopa: "Byl to můj nejlepší přítel a společně jsme toho hodně prožili."

Woodymu bylo šest let a v posledních měsících trpěl svalovou poruchou. 

Během let se Woody stal na natáčeních Tomovým maskotem. Tady je např. fotka z filmování seriálu Gangy z Birminghamu (Peaky Blinders). 

tom hardy woody 24mar17 04 6f025

"Woody byl ještě mladý a naše rodina je z jeho smrti ochromená. Jsem vděčný za jeho láska a jedinou útěchou mi zůstává, že už netrpí." 

 

Jennifer Aniston je single

Americká herečka Jennifer Aniston se po dvou a půl letech rozešla se svým manželem, hercem Justinem Therouxem.

Jak mít tělo jako Dakota Johnson

Herečka Dakota Johnson strávila při natáčení sexy scén v trilogii Odstínů i několik hodin denně nahá. Kolik minut denně kvůli roli cvičila a jaké cviky ji dopomohly k břišním svalům?