Super tajná svatba Margot Robbie

Super tajná svatba Margot Robbie 20.12.2016
Australská kráska a cool girl Margot Robbie se včera vdala! Jaké měla šaty a kde se top secret svatba konala? Víme vše, podívejte se!

Ještě včera večer se jen spekulovalo, dnes už je vše potvrzeno. Když v noci přidala Margot na Instagram roztomilou fotku a svůj velký prsten, bylo jasno: vdala se za svého přítele, režiséra Toma Ackerleyho. Ti dva se poprvé poznali v roce 2013, kdy se potkali při natáčení dramatu o druhé světové válce Suite Francaise. Krátce poté začali randit a i když o sobě Margot tvrdila, že je "ultimátní single holka", hnědovlasému Tomovi zcela propadla.

landscape 1482224246 argot robbie c869d

Jejich svatbu před světem kvůli soukromí do poslední chvíle tajili, ale v ELLE jsme se toho pro vás snažili zjistit co nejvíce.

Co byste o svatbě měli vědět?

  • Pár se vzal na luxusním privátním pozemku Coorabell, nedaleko Byron Bay v Austrálii. Nádherný areál s rezidencí se nachází mezi zelenými kopci.
  • Na svatbě prý bylo kolem 50 hostů, zejména rodinných příslušníků a nejbližších přátel obou novomanželů. Z Anglie za Tomem přiletěla jeho maminka i jeho bratr James s ženou Kate. Nechyběli ani Margot bratři Lachlan a Cameron, a její sestra Anya.

 

9f5a1b6c83e4469ea1537d8a7b21fef1 c8f5c

  • Ani samotní hosté do poslední chvilky nevěděli, kde se obřad bude konat. Jednotlivé skupinky vyzvedávaly autobusy na předem smluvených místech, mezi Byron Bay až po Gold Coast.
  • Kvůli utajení celého obřadu museli hosté při příjezdu odevzdat své telefony a celý areál před nechtěnými fotografy hlídali desítky bodyguardů.
  • Za svědka šla Margot její sestra Anya, k oltáři v tee-pee stanu ji dovedla její máma Sarie Kessler. 

 

1c9369ecc4b4bfc2e2efe16ed27ce0e3 9b0af

  • Margot na sobě měla něžné krémové šaty s krajkou a odhalenými rameny, přepásané hedvábnou stužkou v pase. Údajně se jedná o šaty z dílny Oscara de la Renty.
  • Vlasy nechala navlněné ve volném copu, bez závoje.

 

e1e9357cd5aedf62b84721013a5c2fd5 aa8a9

  • Celá svatba se nesla v uvolněném duchu. Při slavnostní snídani se podávalo BBQ, pizza a americké bonbony na špejlích, tzv. Cake pops.
  • Afterparty se konala u bazénu s výhledem do kopců, kde opět nechyběla pizza, spousta koktejlů a DJ, který hrál až dlouho do noci.

 

Margot robbie tom ackerley c2255

Hodně štěstí novomanželům!

Tom Hardy a jeho pocta nejlepšímu kamarádovi

Britský herec Tom Hardy napsal dopis svému nejlepšímu příteli, který nedávno zemřel. Nazval ho nej nej nej přítelem na světě. Adresátem byl jeho milovaný pes Woody.

Hollywoodští mazlíčci aneb Koho milují celebrity?

Hollywoodští mazlíčci aneb Koho milují celebrity? 9.6.2017 Pinterest
I mezi celebritami se najde mnoho milovníků zvířat. Někdo má doma jednu kočku, jiný celou psí smečku a další dokonce opici. Víte, s kým se mazlí Justin Bieber, Chris Hemsworth nebo Selena Gomez? Podív...