Super tajná svatba Margot Robbie

Super tajná svatba Margot Robbie 20.12.2016
Australská kráska a cool girl Margot Robbie se včera vdala! Jaké měla šaty a kde se top secret svatba konala? Víme vše, podívejte se!

Ještě včera večer se jen spekulovalo, dnes už je vše potvrzeno. Když v noci přidala Margot na Instagram roztomilou fotku a svůj velký prsten, bylo jasno: vdala se za svého přítele, režiséra Toma Ackerleyho. Ti dva se poprvé poznali v roce 2013, kdy se potkali při natáčení dramatu o druhé světové válce Suite Francaise. Krátce poté začali randit a i když o sobě Margot tvrdila, že je "ultimátní single holka", hnědovlasému Tomovi zcela propadla.

landscape 1482224246 argot robbie c869d

Jejich svatbu před světem kvůli soukromí do poslední chvíle tajili, ale v ELLE jsme se toho pro vás snažili zjistit co nejvíce.

Co byste o svatbě měli vědět?

  • Pár se vzal na luxusním privátním pozemku Coorabell, nedaleko Byron Bay v Austrálii. Nádherný areál s rezidencí se nachází mezi zelenými kopci.
  • Na svatbě prý bylo kolem 50 hostů, zejména rodinných příslušníků a nejbližších přátel obou novomanželů. Z Anglie za Tomem přiletěla jeho maminka i jeho bratr James s ženou Kate. Nechyběli ani Margot bratři Lachlan a Cameron, a její sestra Anya.

 

9f5a1b6c83e4469ea1537d8a7b21fef1 c8f5c

  • Ani samotní hosté do poslední chvilky nevěděli, kde se obřad bude konat. Jednotlivé skupinky vyzvedávaly autobusy na předem smluvených místech, mezi Byron Bay až po Gold Coast.
  • Kvůli utajení celého obřadu museli hosté při příjezdu odevzdat své telefony a celý areál před nechtěnými fotografy hlídali desítky bodyguardů.
  • Za svědka šla Margot její sestra Anya, k oltáři v tee-pee stanu ji dovedla její máma Sarie Kessler. 

 

1c9369ecc4b4bfc2e2efe16ed27ce0e3 9b0af

  • Margot na sobě měla něžné krémové šaty s krajkou a odhalenými rameny, přepásané hedvábnou stužkou v pase. Údajně se jedná o šaty z dílny Oscara de la Renty.
  • Vlasy nechala navlněné ve volném copu, bez závoje.

 

e1e9357cd5aedf62b84721013a5c2fd5 aa8a9

  • Celá svatba se nesla v uvolněném duchu. Při slavnostní snídani se podávalo BBQ, pizza a americké bonbony na špejlích, tzv. Cake pops.
  • Afterparty se konala u bazénu s výhledem do kopců, kde opět nechyběla pizza, spousta koktejlů a DJ, který hrál až dlouho do noci.

 

Margot robbie tom ackerley c2255

Hodně štěstí novomanželům!

Leonardo a Tarantino podruhé spolu

Podle ELLE není Leonarda DiCapria nikdy dost. Zajímá nás nejen, co a kde zrovna točí, s kým chodí, ale i co má v ledničce.

Cindy Crawford se vrací v ikonické kampani. Tentokrát se synem

Cindy Crawford se vrací v ikonické kampani. Tentokrát se synem 15.1.2018 foto: archiv Pepsi
Supermodelka ve své nejslavnější roli po 26 letech