10 slavných žen o boji s rakovinou prsu

10 slavných žen o boji s rakovinou prsu 6.10.2017
Slavné herečky a zpěvačky se nebojí promluvit o tom, jak jim rakovina prsu změnila život a jak se s nemocí musely vyrovnat.

Julia Louis-Dreyfus

komička, herečka a držitelka ceny Emmy,
rakovina prsu diagnostikována v roce 2017, v jejích 56 letech

Julia je aktuálně poslední z řady známých osobností, která otevřeně přiznala, že jí byla diagnostikována rakovina prsu. Stalo se to zrovna nedávno, krátce před začátkm "růžového října", který je již tradičně celosvětovým symbolem prevence a boje s rakovinou prsu. Na svém Twitteru napsala stručnou zprávu: "Jedna z osmi žen má rakovinu. Jsem mezi nimi. Dobrá zpráva je, že mám okolo sebe lidi, kteří mě podporují a přátelé, kteří mi dodávají sílu, a tuhle fantastickou pojistku mi nikdo a nic nevezme."

f veep a 20170930 3537d


Exkluzivně: Rozhovor s Danielem Ágústem z GusGus

Jak se těší na vystupování v Praze a co je nejvíc baví na koncertech? Vyzpovídali jsme pro vás jednu polovinu islandské kapely GusGus, kterou budete mít možnost vidět už dnes na Metronome Festival Pra...

Jak by seriál Přátelé vypadal dnes?

Americká herečka Jennifer Aniston, kterou proslavil právě seriál Přátelé, se nedávno rozpovídala pro radiostanici iHeartRadio, jak by show vypadala, kdyby se natáčela v současnosti.