5 módních triků, které jsme se naučili od Emily Ratajkowski

5 módních triků, které jsme se naučili od Emily Ratajkowski Laura Krejčová 18.5.2017
Můžete ji znát jako miláčka červených koberců, modelku, herečku, a dokonce i aktivistku. Kromě toho všeho je ale Emily i královna stylu. Jakých 5 módních triků náš naučila?

Jednoduchý, trendy a hlavně vždy sexy. To je styl naší oblíbené Emily Ratajkowski. Nepotrpí si na extravaganci ani drahé doplňky, ale vše ji dokonale sedí a ladí a právem z ní nemůžeme spustit oči. Chcete to zkusit podobně?

Důkladně jsme projeli její Instagram a dali dohromady pět triků, kterými se může inspirovat každá z nás. Pohodlně se usaďte, lekce chic stylu podle sexbomby Emily právě začíná...

01 pokryvka cb2e6

@emrata

1. Klobouk nebo kšiltovka zachrání všechno

O tom vůbec nemá cenu se hádat. Klobouk, kšiltovka nebo baret jsou skvělým způsobem, jak doplnit i ten nejjednoduší outfit a instantně ho pozvednout na vyšší level. Chcete v tomhle horku nosit jen triko a džíny, ale dodat jim šmrnc? Nebo si snad necháváte dorůstat ofinu? Kupte si klobouk a uvidíte, že už ho nebudete chtít sundat.


10 momentů, kdy jsme každá byla Carrie Bradshaw

Carrie řekla spoustu věcí, které se nám zaryly do paměti. U některých jsme byli ale obzvlášť rády, že je řekla. Které to byly?

Seznamte se. Módní múza Petra Collins

Seznamte se. Módní múza Petra Collins 10.5.2017 foto: Getty Images for Gucci
Kráska, která provokuje na každém kroku. Umělkyně, která se sama stala objektem touhy designérů. Nová ikona, kterou musíte poznat zblízka.