5 módních triků, které jsme se naučili od Emily Ratajkowski

5 módních triků, které jsme se naučili od Emily Ratajkowski Laura Krejčová 18.5.2017
Můžete ji znát jako miláčka červených koberců, modelku, herečku, a dokonce i aktivistku. Kromě toho všeho je ale Emily i královna stylu. Jakých 5 módních triků náš naučila?

Jednoduchý, trendy a hlavně vždy sexy. To je styl naší oblíbené Emily Ratajkowski. Nepotrpí si na extravaganci ani drahé doplňky, ale vše ji dokonale sedí a ladí a právem z ní nemůžeme spustit oči. Chcete to zkusit podobně?

Důkladně jsme projeli její Instagram a dali dohromady pět triků, kterými se může inspirovat každá z nás. Pohodlně se usaďte, lekce chic stylu podle sexbomby Emily právě začíná...

01 pokryvka cb2e6

@emrata

1. Klobouk nebo kšiltovka zachrání všechno

O tom vůbec nemá cenu se hádat. Klobouk, kšiltovka nebo baret jsou skvělým způsobem, jak doplnit i ten nejjednoduší outfit a instantně ho pozvednout na vyšší level. Chcete v tomhle horku nosit jen triko a džíny, ale dodat jim šmrnc? Nebo si snad necháváte dorůstat ofinu? Kupte si klobouk a uvidíte, že už ho nebudete chtít sundat.


20 fotek, díky kterým se nanovo zamilujete do Leonarda DiCapria

Je sobota, to znamená, že je čas se kochat hezkými věcmi i lidmi. Happy birthday, Leo!

Seznamte se: Stylová Margaret Zhang

Seznamte se: Stylová Margaret Zhang 25.10.2017 foto: Getty Images
Australský multi-talent Margaret Zhang toho zvládá opravdu hodně. Současně je právnička, blogerka, stylistka, fotografka a také čím dál tím větší street style hvězda. A na Instagramu má jen tak mimoch...