Diane Keaton má Instagram. Proč si ho nesmíte nechat ujít?

Diane Keaton má Instagram. Proč si ho nesmíte nechat ujít? 11.8.2017
Ano, Diane Keaton je herečka, které je sice letos sedmdesát jedna let, ale právě teď byste si měli přidat její účet na Instagramu. Je netradiční, je niche a prostě NEJ.

Instagramový účet herečky Diane Keaton má "jen" 53 tisíc followerů, ale o to zajímavější možná je. Žádné placené posty, žádná selfíčka a žádné prvoplánové fotky jídla. 

Diane je už přes sedmdesát, má na svém kontě Oscara za hlavní roli v Allenově Annie Hall (mimochodem, tento film by měli povinně vidět všechny fashion blogerky) a další dvě nominace na tuto cenu. Ale to není zdaleka vše. Je autorkou fotografické knihy, vlastní vinařskou společnost The Keaton, má dvě adoptované děti a v minulosti chodila se třemi nejžádanějšími muži Hollywoodu: Woody Allenem, Warrenem Beattym i Al Pacinem. Nedávno se objevila i na televizní obrazovce – v seriálu Mladý papež. 

Snímek obrazovky 2017 08 11 v 17.57.39 cc8df

Proč ji znát a sledovat, kde to jen jde, i teď? Díky svému stylu oblékaní stala fashion ikonou, podle níž se oblékali ženy napříč generacemi i světadíly. Proslavila pánský look, buřinku i černé roláky. 

Snímek obrazovky 2017 08 11 v 17.58.09 d115a

Členkou "Instagramového" fenoménu se Diane stala před 125 týdny a její první post byl z výstavy umělce Roberta Gobera. Pak se na dalších 95 týdnů odmlčela, aby uveřejnila fotografie svého psího mazlíčka. Od té doby už je velmi aktivní a s oblibou uveřejňuje fotky svého vína, koláží svého bratra Randyho a dokonce i svůj první boomerang – z focení pro značku L'Oreal. 

Inspiruje vás i umělecky, během natáčení Mladého papeže v Římě si totiž vypěstovala posedlost pro sochy a hlavně busty a pokud zrovna nepublikuje fotky ze svého iPhonu, ráda promuje práce jiných fotografů a umělců z různých odvětví. Velmi by si přála být spřízněna s komikem Busterem Keatonem a tak alespoň navštívila jeho opuštěné sídlo.

Snímek obrazovky 2017 08 11 v 17.57.54 35a4c

Sem tam uveřejňuje i starší fotky, které nafotila právě pro svou vlastní fotografickou knihu. A tak můžeme nahlédnout třeba i k Elvisovi domů. Graceland Diane navštívila v 70. letech. 

Už víte, proč se také stát jejími fanoušky (nejenom) na Instagramu? Je ztřeštěná, je podivná, je kreativní a je to hollywoodská filmová legenda. A my v ELLE se těšíme na každý post, který na jejím profilu @diane_keaton přistane.

Zdroj: W magazine

Proč milujeme Björk? Za její hudbu, za styl

V prosinci vydala překrásnou desku Utopia a navíc je to stylová ikona. I když tenhle styl může mít jen ona sama.

Box: sport, který právě teď milují supermodelky

Máme tu nový fitness fenomén! Jaký? Topmodelky se zamilovaly do boxu.