Kaia a Presley - nová fashion superdvojka

Kaia a Presley - nová fashion superdvojka 13.12.2016
Kdekoliv se objeví sourozenecká dvojice Kaia a Presley Gerberovi, mají o pozornost všech postaráno. Od narození. Dcera a syn supermodelky Cindy Crawford berou módní svět útokem. Co všechno byste o nich měli vědět?

Když se narodíte jedné z nejslavnějších krásek 20. století a váš táta je taky bývalý model, je dost velká šance, že budete vypadat líp než většina populace. Děti Cindy Crawford a Randeho Gerbera jsou jasným důkazem toho, že geny mají dost velkou moc. 17letý Presley a 15letá Kaia se tento rok ve velkém pouští ve stopách své mámy a stávají se z nich módní hvězdy.

Na pozornost paparazzi i režim v profi studiích jsou odmalička zvyklí. Presley fotil fashion story pro ELLE se svojí mámou ještě jako miminko, Kaia se objevila na titulních stránkách pár dní po svém narození. V deseti letech nafotila první samostatnou kampaň a rovnou pro Versace. Donatella si jí vybrala jako vůbec první tvář kolekce Versace Young.

kaia gerber for marc jacobs beauty 15 HR 88ac1

Letos už byla dvakrát na obálce Vogue (pokaždé se svojí mámou) a taky natočila kampaň na slunečný brýle Miu Miu. Netrvalo dlouho a Marc Jacobs si ji vybral jako novou tvář pro svojí make-up linii. Těšit se můžeme na jaro 2017, kdy fotky zaplaví stránky časopisů. 

kaiagerber a967e

Je jasné, že se rodí velká hvězda modelingu. Dost možná ještě větší než byla Cindy. Kaia podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG ve 13 letech, o tři roky dřív než její máma. Navíc má tu výhodu, že jí rodiče dokáží perfektně poradit, jaké zakázky a kdy přijmout, se kterými fotografy fotit i jak dostat ty pravé kampaně a obálky. Nemluvě o slavném jménu, které je pro návrháře stejně atraktivní jako dokonalá postava, nekonečně dlouhé nohy a vlasy, o kterých většina z nás jen tiše sní. 

Ani blonďatý Presley nezůstává pozadu a stává se z něj vycházející hvězda mezi modely. Letos jsme ho mohli vidět v kampani Calvin Klein, na přehlídkách Moschino a Dolce&Gabbana, fotil pro Vogue, CR Fashion Book a stejně jako jeho sestra má plno followerů na Instagramu.

kaia01 da1ae

Sourozenci fungují taky jako skvělý tandem. Presley začal Kaiu fotit a publikovat společné fotky na Instagramu a určitě nezůstane jen u sociálních sítí. Dokazují to společné fashion story do CR Fashion Book a Vogue. 

kaia presley 2 9ca0f

Podívejte se do fotogalerie na výběr top momentů Kaiy a Presleyho.

Fotogalerie
22 fotografií

Vlasové proměny celebrit. Poznali byste je?

Vlasové proměny celebrit. Poznali byste je? 17.1.2018 foto: Getty Images
Hvězdy, které prošly proměnou už s první rolí.

5 věcí, které musíte vědět o Claire Foy

5 věcí, které musíte vědět o Claire Foy 14.1.2018 foto: Getty Images
Nejenom to, že je Královna.