Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Co prozradil trailer k nové sérii Game of Thrones?

Co prozradil trailer k nové sérii Game of Thrones? 10.4.2017 foto: HBO
Asi nejočekávanější seriálové pokračování už se blíží. Game of Thrones je zpátky už 16. července! Kdo se posadí na trůn?

Je zvláštní se těšit, až si v létě sedneme k obrazovkám? Možná. Ale seriál Game of Thrones aneb Hra o trůny nám nedává jinou možnost. HBO minulý týden odhalilo první oficiální trailer a naše napětí by se dalo měřit i navenek.

V krátkém klipu jsou tři největší rivalové jasní - Daenerys, Cersei a Jon Snow kráčí místností, kde se pravděpodobně bude již za pár měsíců rozhodovat o osudu celého Západozemí... Kdo z nich zvítězí? To zatím jasné není. Svůj "trůn" získávají všichni, jen každý někde jinde. A zima se stále blíží a blíží... Na trailer se můžete podívat zde:

Kromě jistých epických bojů a intrik se můžeme těšit také na nové kostýmy. Alespoň část z nich poodhalilo HBO ve svém novém reklamním spotu, ve kterém se objevuje Cersei, Daenerys, Jon Snow, Tyrion, Sansa i Arya.  

Komu to bude slušet nejvíce? Podívejte se v naší galerii a těšte se spolu s námi - Hra o trůny přichází už 16. července! 

Fotogalerie
7 fotografií
Číst 3808 krát Naposledy změněno pondělí, 10 dubna 2017 22:00

Jedeme do Varů! #ELLEBeautyLounge

Startujeme MINI a vyrážíme na filmový festival do Karlových Varů. Přidáte se?

Musíte slyšet: Nový singl Lany Del Rey

Americká zpěvačka vydala očekavaný nový song. A je z něj taaak cítit léto, že už se na něj nemůžeme dočkat! I na celou desku.
Více z této kategorie: « Coolich pro Afriku