Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jak začít běhat. Zn.: Celoročně

Jak začít běhat. Zn.: Celoročně Promotion 23.10.2017
Chcete začít běhat? Máme pár tipů, jak se nenechat odradit zimou a jak vydržet i celý rok poté.

Chcete tento rok najet na zdravý životní styl a umět vypnout od stresu? Jděte běhat.

Běh je spojen s neuvěřitelnou svobodou - nejste omezena prostorem, počasím ani náročným vybavením. Na nic tedy nečekejte, a začněte s ním rovnou teď. Uvidíte, že tělo si na změnu zvykne za první měsíc, a už za dva z běhání budete mít pravidelné hobby, které budete naprosto milovat. Je pár kroků, na které byste však, hlavně na začátku, neměla zapomínat.

1/ Pravidelnost

Pro udržení si nového návyku je důležitá pravidelnost. Stanovte si v týdnu konkrétní dny, kdy se běhání budete věnovat a nenechte si tento vyhraněný čas ničím ani nikým narušit. Běhat se dá celoročně a rodina a přátelé si zvyknou, že například každé pondělí a čtvrtek chodíte běhat.

2/ Nemyslete hned na půlmaraton

Aby se nevytratila radost, kterou vám běh bude přinášet, nedávejte si přehnané běžecké cíle. Je naprosto v pořádku směřovat k nízkým běžeckým metám, kterých snadno dosáhnete. Budete po jejich zdolání mít úžasný pocit, který vás bude motivovat k dalšímu běhání.

3/ Jste originál

Zapomeňte při běhání na srovnávání s ostatními. Každá jsme jedinečná se svými předchozími sportovními (ne)zkušenostmi, máme jiné tělesné předpoklady než ostatní běžci a běžkyně a proto, i když začnete běhat s kamarádkou, je naprosto v pořádku, že každé to jde jiným tempem.

Pokud už jen chybí motivace nebo odhodlání udělat první krok, pomůžou vám osvěžující běžecké kurzy jen pro ženy zvané Jdu běhat v Praze, Brně nebo Ostravě. V těchto běžeckých kurzech máte zázemí se sprchou, kde se můžete převléci, postará se o vás milý a profesionální trenér a motivaci podpoří skupina stejně naladěných holek.

Od listopadu navíc začíná další vlna kurzů a kromě běžeckých kurzů je možnost vybrat si v Praze kurz Běžecká příprava v tělocvičně, kde se pomocí běžeckých a kondičních cvičení připravujete na vyběhnutí venku.

Přesvědčte se už teď, že běhání je krásný pohyb a proběhejte se do Nového roku s novým životním stylem.

jdubehat 750x420 9248a

Číst 636 krát Naposledy změněno neděle, 22 října 2017 09:02

Co prozradil trailer k nové sérii Game of Thrones?

Co prozradil trailer k nové sérii Game of Thrones? 10.4.2017 foto: HBO
Asi nejočekávanější seriálové pokračování už se blíží. Game of Thrones je zpátky už 16. července! Kdo se posadí na trůn?

Jedeme do Varů! #ELLEBeautyLounge

Startujeme MINI a vyrážíme na filmový festival do Karlových Varů. Přidáte se?