Vyhrajte zápisník navržený speciálně pro vás

Autor: redakce Datum: 10. listopadu 2017
Děláte si ráda poznámky do papírového bloku? Chtěla byste nosit v kabelce sešit s melancholickou obálkou navrženou herečkou Janou Plodkovou? Nebo dáte přednost pusinkám Hany Vagnerové? Vybírat můžete z devíti různých motivů, stačí, když se zúčastníte soutěže a jeden ze zápisníků může být váš.
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Vyhrajte zápisník navržený speciálně pro vás

O akci

Od 10. 11. 2017 až do 1. 12. 2017 máte jedinečnou možnost zúčastnit se exkluzivní soutěže o limitovanou kolekci zápisníků ELLE Notebooks, které najdete ZDE. Během těchto dnů rozdáváme originální zápisníky navržené českými celebritami. Jediné co musíte udělat, je snadná registrace na webových stránkách elle.cz/notebooks a jeden ze zápisníků může být Váš! Výhercům bude po skončení soutěže společností Burda Praha spol. s r.o. zaslán výherní zápisník.

 

Termín a místo konání soutěže

Soutěž probíhá od 10. 11. 2017 do 1. 12. 2017 (včetně) na území České republiky. Vlastní soutěž se uskuteční na webových stránkách s adresou elle.cz/notebooks.

 

Jak soutěžit

Soutěžit můžete každý den v termínu od 10. 11. do 1. 12. 2017. Každý soutěžící může vyhrát maximálně jeden zápisník od daného designu.

Jednoduše vyplníte soutěžní formulář na elle.cz/notebooks a odpovíte na soutěžní otázky.

Každý týden budou vyhlášeni výherci za uplynulý týden, jimiž se stanou ti, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejich odpověď bude 25. v pořadí.

V případě výhry Vám ji po skončení soutěže společnost Burda Praha, spol. s r.o. zašle na adresu uvedenou v soutěžním formuláři.

Zapojte se do této jedinečné soutěže a soutěžte o limitovanou edici zápisníků každý den od 10.11. do 1. 12. 2017. Přejeme hodně štěstí!

Pravidla soutěže

Soutěžícím se může stát každá fyzická osoba starší 18 let s adresou pro doručování na území České republiky nebo Slovenska, která splní podmínky těchto pravidel (dále jen „Účastník“). Osoby nesplňující podmínky účasti v akci nebo jednající v rozporu s pravidly akce nebudou do akce zařazeny.

 

Pro zapojení se do soutěže musí Účastník vyplnit krátký registrační formulář na stránce elle.cz/notebooks. Účastník soutěže je povinen uvést: své jméno a příjmení, datum narození, poštovní adresu a e-mailovou adresu. Účastník soutěže potvrzuje, že veškeré poskytnuté údaje jsou pravdivé. Zúčastnit se soutěže může každý soutěžící pouze jednou za den a může vyhrát maximálně jeden zápisník od každého designu (soutěžící se stejnou doručovací adresou mohou vyhrát maximálně jeden zápisník od každého designu). Účastník je také povinen v rámci registrace správně odpovědět na soutěžní otázku. Soutěž probíhá od 10. 11. do 1. 12. 2017. Výherci budou zveřejněni na stránkáchelle.cz/notebooks na konci každého soutěžního týdne. Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku a vyplní registrační formulář. Každá 25. odpověď se stává výherní. Platí do vyčerpání zásob. Na výhru nevzniká právní nárok. Uvedené obrázky jsou pouze ilustrativní.   Burda Praha, spol. s r.o. si vyhrazuje právo zaslat jiný design zápisníku, než o který Účastník soutěžil.

Kontaktování výherců a převzetí výhry

Výherci soutěže budou informováni e-mailem společností Burda Praha, spol. s r.o. po ukončení soutěže, tzn. po 1. 12. 2017. Soutěžící jsou povinni poskytnout součinnost k tomu, aby mohli být informováni dle předchozí věty. Pokud se nepodaří výherce soutěže společnosti Burda Praha, spol. s r.o. kontaktovat do 30 dní od ukončení soutěže, propadá výhra ve prospěch společnosti Burda Praha, spol. s r.o. Jména výherců soutěže budou zveřejněna na internetových stránkách elle.cz/notebooks. Výhry budouzaslánydoporučeně Českou poštou. Pokud výherce nepřevezme výhru, propadá výhra ve prospěch společnosti Burda Praha, spol. s r.o. Tím, že účastník soutěže sdělí organizátorovi své osobní údaje v souvislosti s účastí v této soutěži, uděluje společnosti Burda Praha, spol. s r. o. souhlas ke zpracování takto sdělených osobních údajů včetně elektronických kontaktů elektronické pošty (e-mail). Tento souhlas uděluje zákazník v rozsahu a za podmínek stanovených ve Všeobecných podmínkách obchodní společnosti Burda Praha, spol. s r.o. (dále jen ‚Všeobecné podmínky‘), které jsou účastníkům k dispozici na internetových stránkách:www.burda.cz/cs/pro-ctenare/podminky-soutezi-a-predplatneho.

Číst 7640 krát Naposledy změněno středa, 22 listopadu 2017 17:14

Emma Smetana pro Nivea

Emma Smetana pro Nivea 10.11.2017
Každý ze zápisníků je vyrobený v limitované edici sto kusů. Získejte originální a stylový doplněk pro zaznamenávání vašich nápadů, myšlenek či snů. Stačí snadná registrace, správná odpověď na soutěžní...

Sestry Bokovy pro L’Oréal PROFESSIONNEL

Sestry Bokovy pro L’Oréal PROFESSIONNEL 10.11.2017
Každý ze zápisníků je vyrobený v limitované edici sto kusů. Získejte originální a stylový doplněk pro zaznamenávání vašich nápadů, myšlenek či snů. Stačí snadná registrace, správná odpověď na soutěžní...
Více z této kategorie: Zorka Hejdová pro CALZEDONIA »