Drink podle hvězd. Který je ten váš?

Drink podle hvězd. Který je ten váš? 16.5.2017
Teplé večery přímo vyzývají k tomu, abyste si s přáteli dali na zahrádce drink. Nevíte, který by byl pro vás ten pravý? Zeptejte se hvězd.

Perfektní letní drink podle znamení zvěrokruhu:

Vodnář (21.01. – 19.02.)

Vodnáři milují pocit svěžesti, barvy a rádi se smějí. Rádi zkoušejí nové věci, ale většinou se pak vrací k osvědčené klasice. Nejlepší letní drink je pro ně ledově vychlazené zázvorové pivo nebo osvěžující citronový radler.

Ryby (20.02. – 20.03.)

Lidé narození ve znamení Ryb nejsou žádní velcí gurmáni, nicméně občas si rádi zajdou na drink, který nemusí být úplně nejlevnější. Ryby jsou vnímavé, nekomplikované a mají rády lehké a svěží chutě. Ideální drink je pro ně ovocná bowle.

Beran (21.03. – 20.04.)

Berani jsou stále v jednom kole, zřídka mají trpělivost zůstat dlouho na jednom místě, jsou rádi v pohybu. Perfektní letní nápoj je pro ně obyčejná ledová káva nejlépe to Go.

Býk (21.04. – 20.05.)

Býci si rádi užívají života a všeho, co přináší. Milují smyslné a sladké chutě. Nejlepší nápoj je pro ně proto čokoládové nebo jahodové frappuccino.

Blíženci (21.05. – 21.06.)

Blíženci jsou zvědaví a milují objevovat nové vjemy. A to se týká také kulinářské oblasti, kde potřebují častou změnu. Co se týče drinků, potrpí si na ty s exotickým nádechem. Broskvové slushie s růžovým vínem nebo třeba maracuja slushie s bílým je pro ně skvělá volba.

Rak (22.06. – 22.07.)

Raci mají rádi něco trochu zvláštního a jiného, ale zároveň tradičního. Může to být sladké, ale ne moc kyselé. V létě jim bude chutnat čerstvá pomerančová šťáva s kopečkem vanilkové zmrzliny.

Lev (23.07. – 23.08.)

Co se týče kulinářství, lvi mají rádi extravaganci a ostřejší chutě. Ledově vychlazený legendární longdrink Moscow Mule (vodka a zázvorové pivo) je pro ně tou nejlepší volbou pro letní večery.

Panna (24.08. – 23.09.)

Co se týče jídla a pití, jsou Panny znamením, které nejméně experimentuje. Nejradši jedí a pijí to, co mají už dávno vyzkoušené. Nejvhodnější letní drink je pro ně proto Aperol Spritz neboHugo.

Váhy (24.09. – 23.10.)

Váhy jsou znamením, které mají své různé oblíbence, a to i ve smyslu gastronomickém. Skvělý letní nápoj v jejich pojetí je ledově vychlazená domácí limonáda, jejíž příchuť si mohou vybrat podle momentální nálady.

Štír (24.10. – 22.11.)

Štíři jsou vybíraví. Vše jim rozhodně nechutná, a proto často zůstávají jen u těch věcí, které dobře znají. Mají rádi sladké chutě, ale zároveň ovocné. Pokud jde o drink, který by jim vyhovoval, vhodnou volbou by byl Lillet Wildberry.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Pro Střelce je typická jejich kosmopolitnost. A to platí i v případě jídla a pití, v čemž jsou Střelci velmi otevření, rádi experimentují a každou chvíli mají své jiné favority. Toto léto by to mohl být třeba Red Bull Summer Edition Pink Grapefruit. 

Kozoroh (22.12. – 20.01.)

Kozorozi milují tradiční jídlo a pití. Chutě mohou být delikátně a lehce nasládlé. Perfektní drink je pro ně proto Bacardi Razz.

Letní drink 2017? Slushie!

Zapomeňte letos v létě na Aperol spritz, lillet blanc nebo na drink Hugo. Slushie je mnohem lepší a zábavnější varianta.

Potřebujete ráno silnou kávu? Nespresso pro vás má jedinečnou novinku

Potřebujete ráno silnou kávu? Nespresso pro vás má jedinečnou novinku Promotion 6.6.2016
Nespresso bylo vždy zárukou kávy prvotřídní kvality. Dámy a pánové, nastal pravý čas seznámit se s novinkou od Nespressa, do níž se okamžitě zamilujete. Od té chvíle už nebudete schopní si bez ní před...