Na drink či večeři do Burberry

Na drink či večeři do Burberry 15.6.2015
Ne, to není překlep ani chyba. Tradiční britská módní značka Burberry otevřela svou první vlastní restauraci, a to na londýnské Regent Street. Do Café Thomas’s si můžete zajít na klasický odpolední čaj, na drink nebo na večeři.

Po značkách jako Gucci, Roberto Cavalli a Armani má nyní i Burberry svou restauraci. O víkendu bylo v Londýně otevřeno Bistro Thomas’s pojmenované po zakladateli labelu, kterým byl Thomas Burberry. Bistro najdete přímo ve vlajkovém obchodě této značky na Regent Street. Vysoké stropy, černobílá mramorová podlaha, originální černé lustry a velká okna s výhledem na Sackville Street. V menu najdete ústřice, humra se smaženými bramborami, uzeného lososa stejně jako třeba tradiční afternoon tea. Důraz je kladen na to, aby veškerá jídla byla připravována z produktů z Velké Británie. 

Christopher Bailey, kreativní ředitel Burberry, při slavnostním otevření Bistra Thomas’s řekl, že společnost chtěla vytvořit místo, kde si lidé budou moci nejen odpočinout a dobře se najíst, ale zároveň si také užít svět Burberry. Bistro totiž nabízí zákazníkům pohodlnou možnost, jak během posezení nakupovat různé stylové drobnosti - součástí je tzv. dárková sekce. Gifting Destination vám do hodiny zajistí dodání exkluzivních, stylových produktů, které mohou udělat radost nejen vám, ale jako dárek i vašim blízkým. V nabídce jsou např. šály a šátky, kravaty, limitované edice knih, parfémy, peněženky, kabelky, hodinky - vše samozřejmě Burberry.

 "Thomas’s", 121 Regent Street, London, www.burberry.com

 

Kam na rychlý, ale dobrý oběd?

Vybrali a ochutnali jsme pro vás 5 „fast foodů“, které se špatným jídlem nemají naštěstí vůbec nic společného.

Vzhůru na nekonečnou snídani!

Vzhůru na nekonečnou snídani! 1.2.2018 foto: Instagram (@christinasavintseva)
Milujeme líná víkendová nicnedělání a snídaně, které se protáhnou až do odpoledne! Takže: „Co to bude, vážení?”