Na drink či večeři do Burberry

Autor: Datum: 15. června 2015
Ne, to není překlep ani chyba. Tradiční britská módní značka Burberry otevřela svou první vlastní restauraci, a to na londýnské Regent Street. Do Café Thomas’s si můžete zajít na klasický odpolední čaj, na drink nebo na večeři.
Na drink či večeři do Burberry

Po značkách jako Gucci, Roberto Cavalli a Armani má nyní i Burberry svou restauraci. O víkendu bylo v Londýně otevřeno Bistro Thomas’s pojmenované po zakladateli labelu, kterým byl Thomas Burberry. Bistro najdete přímo ve vlajkovém obchodě této značky na Regent Street. Vysoké stropy, černobílá mramorová podlaha, originální černé lustry a velká okna s výhledem na Sackville Street. V menu najdete ústřice, humra se smaženými bramborami, uzeného lososa stejně jako třeba tradiční afternoon tea. Důraz je kladen na to, aby veškerá jídla byla připravována z produktů z Velké Británie. 

Christopher Bailey, kreativní ředitel Burberry, při slavnostním otevření Bistra Thomas’s řekl, že společnost chtěla vytvořit místo, kde si lidé budou moci nejen odpočinout a dobře se najíst, ale zároveň si také užít svět Burberry. Bistro totiž nabízí zákazníkům pohodlnou možnost, jak během posezení nakupovat různé stylové drobnosti - součástí je tzv. dárková sekce. Gifting Destination vám do hodiny zajistí dodání exkluzivních, stylových produktů, které mohou udělat radost nejen vám, ale jako dárek i vašim blízkým. V nabídce jsou např. šály a šátky, kravaty, limitované edice knih, parfémy, peněženky, kabelky, hodinky - vše samozřejmě Burberry.

 "Thomas’s", 121 Regent Street, London, www.burberry.com

 

Klára Antošová

Klára Antošová

Miluje ranní běhání, čerstvé ciabatty z Wine Food Market, svoje děti a taky všechny její blízké, kteří ji milují a drží nad vodou, když už nemůže. Naopak čím dál hůře snáší přímou konfrontaci s lidmi, kteří se tváří, že vědí, znají, umí, a přitom nevědí, neznají, neumí téměř nic a význam slova sebereflexe asi nikdy nepochopí.

Související položky

Může být fotka kafe sexy? Ano!

Minulý týden zveřejnil Leoš Mareš na svém Instagramu fotku kafe s hashtegem #Nej...

Ochutnejte vynikající chřestovou zmrzlinu. Právě teď v Quisisana Palace

K létu neodmyslyteslně patří zmrzlina. Nudí vás už ale příchutě jako jahodová, v...

Snídaně: Našli jsme ty nejlepší inspirace z Instagramu

Neumíte si vaše ráno představit bez snídaně? My v redakci rozhodně ne! A víkend...

Užijte si valentýnský den se vším všudy!

Že láska prochází žaludkem, je stará, známá pravda. Není nad to propojit okamžik...