Snídaně: Našli jsme ty nejlepší inspirace z Instagramu

Snídaně: Našli jsme ty nejlepší inspirace z Instagramu 14.5.2016
Neumíte si vaše ráno představit bez snídaně? My v redakci rozhodně ne! A víkend láká k tomu, abychom si ji i v klidu pořádně vychutnali. A co si dát? Čerstvý chleba s máslem a dobrý čaj je sice klasika, která nezklame, ale nějaká změna občas přijde vhod. Chia semínka, avokádo, ovesná kaše... Podívali jsme se Instagramy našich oblíbených foodblogerů, modelek a spřízněných duší ELLE a musíme uznat, že ti si tedy snídaně umí vychutnat. Zkuste to s nimi!

Ne nadarmo se říká, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne. Dodá ráno nejen energii do nového dne, ale i dobrou náladu. O víkendu to platí dvojnásob. Vychutnejte si ji proto naplno a hlavně tak, aby vás dostala do toho správného nedělního rozpoložrní. Možností je bezpočet...

SNÍDEJTE V POSTELI - pokud to bude po boku milované osoby, je to jen bonus navíc

UŽiJTE SI SNÍDANI NA CHALUPĚ - nejlépe na zahradě. Káva nebo čaj bude za ranního cvrlikání ptáků chutnat famózně!

JDĚTE NA BRUNCH - sejděte se s přáteli ve vaší oblíbené kavárně, jezte, pijte a plánujte zbytek víkendu.

VYRAŽTE NA TRHY - v poslední době se ukázalo, že ranní návštěva trhů je nejen o nakupování čerstvých farmářských potravin, květin na nedělní stůl, ale klidně i o dobré snídani.

SNÍDEJTE V AUTĚ - zvládnete to cestou na výlet, na koupaliště nebo na chalupu.

UŽÍVEJTE SI VAŠE SNÍDAŇOVÉ RITUÁLY - když milujete vaše ranní rituály, vychutnejte si je hlavně o víkendu! A nehledejte v tom žádnou vědu. Chleba s vaší oblíbenou pomazánkou a horká káva... Navíc když vám to někdo připraví z lásky. Je vlastně něco víc? 

Láska prochází žaludkem, to všichni víme. Ale tu správnou romantiku ve dvou navodí společná snídaně.

giphy d5188

Hugh Grant připravil nezapomenutelnou snídani Anně Scott (Julii Roberts) ve filmu Notting Hill. Nejlepší snídaňovou frittatu uvařil Harrison Ford pro Rachel McAdams ve filmu Hezké vstávání, Audrey Hepburn si ve Snídani u Tiffanyho vychutnala na 5. avenue svůj croissant před výkladní skříní Tiffany, Richard Gere objednal pro Juliu Roberts ve filmu Pretty Woman všechny snídaně, které v hotelu nabízeli, Bill Murray byla zase frustrovaný ze stále se opakující snídaně s objektem své lásky, Andie MacDowell ve filmu Na hromnice o den více. Ale za nejlepší snídaňovou filmovou scénu považujeme v ELLE tu z filmu Hlavně nezávazně, kdy Ashton Kutcher okomentuje stolování Natalie Portman hláškou: "...jíš jako baby dinosaurus..." A má pravdu! Vybavíte si ještě další filmové snídaňové scény, které vám z nějakého důvodu utkvěly v paměti?

Pokud stále ještě nevíte, jak vaše snídaně upgradovat, inspirujte se s námi na Instagramu. 

Fotogalerie
56 fotografií

Otevřel se první avokádový bar na světě. Vyrazíte?

Otevřel se první avokádový bar na světě. Vyrazíte? 11.4.2017 foto: Iocrifa/Adobe Stock
Avokádoví nadšenci se dočkali.

Může být fotka kafe sexy? Ano!

Minulý týden zveřejnil Leoš Mareš na svém Instagramu fotku kafe s hashtegem #NejhoršíFotkaKafeVHistoriiInstagramu a my se pod to klidně podepíšeme. Proč se mu fotka nepovedla, co je na ní špatně a jak...