Vánoce v tubusu – s Mixit

Vánoce v tubusu – s Mixit Veronika Cvachová 4.12.2011

První tip na dárek

Na müsli ze zábavných tubusů Mixit jsme si už zvykli. A šlo to poměrně snadno. Možnost tvořit si vlastní kombinace vloček, cereálií, ovoce a oříšků se nám totiž líbí. Nemusíme nic ‚vyzobávat‘, chutná nám všechno.
Před Vánocemi Mixit připravil sváteční tubus a naplnil ho vším podstatným a křupavým, co k vánočním svátkům patří. Mandlemi, vlašskými oříšky, jablky, brusinkami, přidal vůni skořice, hřebíčku a badyánu. Jednoduše – připravil Vánoce ve škatulce.
Skvělý dárek pod stromeček, nemyslíte? Na tubusu najdete i malé okénko, do kterého můžete napsat přání nebo jméno obdarovaného.

Müsli směs s vánočními chutěmi koupíte v balení po 750 g za 199 Kč. Můžete ho kombinovat i s dárkovými vouchery, miskami nebo lžičkami. Vánoční nabídka je dostupná na www.mixit.cz od začátku prosince.

Váš nový nejlepší kamarád po ránu? Cool kávovar Nespresso Inissia

Váš nový nejlepší kamarád po ránu? Cool kávovar Nespresso Inissia Promotion 17.1.2017
Také si nedovedete ráno bez pořádné kávy vůbec představit? V tom případě potřebujete partnera, který vás nezklame. Takového, co vám oblíbené espresso naservíruje do půl minuty a za všech okolností bud...

Vyhrajte kávovar Nespresso Pixie

Vyhrajte kávovar Nespresso Pixie Promotion 13.6.2016
Máme pro vás vskutku královskou výhru. Co musíte udělat, abyste ji získali? Zodpovědět soutěžní otázku týkající se kávy Nespresso a kávovar Nespresso Pixie může být klidně váš. Připravte se, hrajeme t...