Horoskopy

Rak
července 2017
  • Láska a sex Máte ve zvyku být zdrženlivější a ve svádění nebýváte příliš hrr. Nyní si ale nelze nevšimnout vaší zvýšené akceschopnosti v milostných otázkách. Mars umocňuje fyzickou přitažlivost, stejně tak jako rychlost navázání sexuálního kontaktu. Jeho spolupůsobení se Sluncem naznačuje ohnivé typy protějšků.
  • Práce a peníze Máte obrovské množství energie, se kterou se vrháte do svých pracovních úkolů. Je patrna zvýšená produktivita a nadřízení si všímají vaší dobré pracovní morálky. Červencové období je vhodné pro urovnávání peněžních záležitostí a také pro investování do projektů, které toužíte už dlouho prosadit.
  • Domov a rodina Zvelebování domácího hnízdečka tentokrát nepatří mezi hlavní titulky měsíce. Elánu máte sice nadmíru, ale použijte ho spíše k posunu a silnějšímu prosazení svého JÁ. Neznamená to však, že rodinu pouštíte k vodě, naopak! Podmínkou však je nefušovat do rodinného rozpočtu a nemít rozmach ve výdajích.
  • Zdraví Milí Raci, můžete si konečně blahopřát k perfektnímu zdraví! Po dlouhých měsících se zatěžkaným trávením přichází úleva. V červenci vás rozzáří velká fyzická energie a vitalita. Pozor ale! Nebývalá energie vás povede k přehánění, které může vyústit až k následným zraněním. Proto všeho vždy s mírou.