Horoskopy

Rak
prosince 2017
  • Láska a sex Váš milostný život má vysokou tendenci nabírat na intenzitě. Mars přináší touhy, vášeň i četné příležitosti k sexuálním prožitkům. Po erotické stránce patří tento měsíc mezi nejvýraznější v roce! Jste schopni tak silného milostného zápalu, že to v určitých chvílích mění celou vaši Račí podstatu.
  • Práce a peníze Když do něčeho zatnete klepýtka, jen tak vaše sevření nepovolí a to se dá tvrdit i z hlediska práce. Vaše nasazení by vám mohl leckdo závidět. K peněžní sféře se ukazuje zdravý přístup, ale jestliže se někdo ve vaší blízkosti ocitá ve finančních problémech a máte v něho důvěru, jste ochotni mu pomoci.
  • Domov a rodina Jste zářným příkladem toho, jak pečovat o svou rodinu. Pokojná zář rodinného krbu je vašim životním mottem, což si v tomto měsíci můžete náležitě vychutnat. Kdo má však, milí Ráčci, největší zásluhu na přílivu vaší radostné energie, jsou vaše děti. Jejich přítomnost neobyčejně povznese vaši dušičku.
  • Zdraví Vážení Raci, konec roku pro vás znamená výbornou příležitost k celkové očistě těla. Je jen na vás, jaký způsob detoxu vám bude vyhovovat. Určitě ale nezkoušejte očistit organismus pomocí chemických přípravků, to byste to pěkně zpackali! Ovoce, zelenina, nebo vhodné čaje - to je to pravé pro vás!