Horoskopy

Rak
října 2017
  • Láska a sex Dění v lásce a vztazích se ukazuje jako pestré. Především vám, kteří žijete v manželství, nepřináší nic oslňujícího. Na denním pořádku jsou třenice ohledně peněz a celkový nesoulad v názorech na běžný život. Pokud jste single, Jupiter signalizuje naději na seznámení a jen tak rychle se záměru nevzdá.
  • Práce a peníze V říjnovém období se nejedná o významné karierní posuny. Jste citlivější na různé podněty a je markantní i vaše vztahovačnost - je s vámi složitější spolupráce. Vaše náklady mají tendenci stoupat a co se týče možnosti nabytí finančních prostředků, vaši cestu za ziskem může znesnadňovat někdo z rodiny.
  • Domov a rodina Jste zaměřeni na rodinu a máte upřímný zájem pečovat o nejbližší, starat se o blaho domácího krbu a zajistit vše, co je pro jeho správné fungování potřebné. Být užiteční je vaším životním mottem, což je velmi krásná vlastnost! Vyměřte si čas pro svůj koníček - vaši duši to neuvěřitelně zregeneruje!
  • Zdraví Milí Raci! Podzim je tady a příroda se zpomaluje, chystá se pozvolna k zimnímu spánku. Pomalejší bude také váš metabolismus a mohlo by se vám hůře trávit. Řešení je jednoduché - nejezte zbytečně moc těžkých a tučných jídel. Když bude venku hezky, neseďte doma a načerpejte sluneční energii do zásoby.