Horoskopy

Rak
února 2018
  • Láska a sex Láskyplná Afrodité otevírá možnosti užívat si romantiky a něžnůstek. Na mnohé z vás čeká zaláskování jako v nejromantičtější pohádce a zkrátka nepřicházíte ani vy, kteří jste už zadaní. Určitě nic nepokazíte exotickou restaurací nebo vstupenkou na nějakou uměleckou akci, naopak, to protějšek ocení.
  • Práce a peníze Velmi přínosné pro vás mohou být cesty, protože je zvýšená šance, že na nich poznáte zajímavé lidi a navážete důležité kontakty. Z hlediska zisků se únor prezentuje jako přející měsíc. Jupiter s Venuší stojí na vaší straně a hodlají vás podporovat - jejich trigony hlásí hojnost a finanční spokojenost.
  • Domov a rodina V kruhu své rodiny působíte obzvlášť osvěžujícím dojmem, jste zvýšeně společenští a celkově pohodovější. Jako vtipálci s inteligentním a jiskřivým humorem jste vyhledáváni a členové rodiny mají radost z vaší přítomnosti. V této době máte vyšší tendenci k nalezení porozumění a lepšího pochopení.
  • Zdraví Raci, nejspíš sami dobře víte, že si s sebou již delší čas nesete problém s pohybovým ústrojím. Teď je nejvyšší čas začít to konečně řešit. Když bude třeba, vyhledejte lékaře. Hodně toho ale můžete vyřešit sami. Ať už jídelníčkem, nebo vhodným cvičením. Zdraví je jen jedno, tak to nepodceňujte!