Horoskopy

Váhy
října 2017
  • Láska a sex Afrodité garantuje poetický čas pro lásku. Jste úžasně galantní a charismatičtí - není se čemu divit, že jste objektem touhy! Je vhodný čas na romantická vyznání, procházky a milostná splynutí. Pokud jste navázali kontakt a váš miláček stále nějak váhá, v tomto období dojde ke kýženému průlomu!
  • Práce a peníze Hýříte nápady a mnozí rádi filozofujete o uměleckých tématech. Vaše zvýšená kreativita má tendenci přitahovat pracovní úspěchy. Máte sny, které vás motivují k chuti do vydělávání peněz a nepřipouštíte si žádná omezení. Co se týče zdroje zisku, prim hraje grafika, umělecké dekorace a mluvený projev.
  • Domov a rodina Ve vašem rodinném zázemí panují v tomto měsíci velmi hezké vztahy. S nejbližšími vás spojuje souladný náboj, což nedává šanci žádnému rozladění ani roztržkám. Říjnové období je rovněž vhodné pro spolupráci s dětmi a například výběr vhodného zájmového kroužku. Určitě svým zlatíčkům skvěle poradíte.
  • Zdraví Milé Váhy, do nového měsíce vkročíte plné sil. Nehrozí vám žádná zranění ani nemoci. Na co je však třeba se zaměřit, jsou ledviny. Zkuste menší detox. V říjnu pozor na alkohol a agresivní potraviny, které by mohly škodit ledvinám. Dbejte na dostatek tekutin a dopřávejte si pohyb na čerstvém vzduchu.