Horoskopy

Váhy
prosince 2017
  • Láska a sex Svým šarmem umíte přitahovat na dálku. Neschází vám možnosti k romantickým prožitkům a snadné získávání sympatií. Venušinu štědrost a vstřícnost zaznamenáváte ať jste zadaní nebo svůj vhodný protějšek teprve hledáte. Prosinec je citlivý k milostným signálům a vysokou tendenci k úchvatným setkáním.
  • Práce a peníze V pracovní sféře se máte na co těšit, obzvláště vládnete-li ve své profesi písmem a slovy. Učení se novým věcem se ukazuje v tomto měsíci jako stěžejní. Lepší příjmy jsou jisté, nemusíte mít obavy z přehnaného usměrňování vašich výdajů. Odhalení důležité skutečnosti pomůže ochránit vaše finance.
  • Domov a rodina Venuše se hned od 1. prosince snaží kouzlit společné příjemné chvíle, láká vás k živému programu a častějším cestám, kde neschází spontánní atmosféra. Jedná se o období, ve kterém vládne vzájemná komunikace, porozumění a legrace. Je to měsíc, ve kterém je vhodné posílit rodinné pouto a sounáležitost.
  • Zdraví Na Váhy čeká ze zdravotního hlediska pohodový prosinec. Jediné riziko skrývá oblast ledvin. Tam proto buďte opatrní, ať si nezaděláte na nějaký problém. Jak na to? Jezte vyváženou stravu a pijte dostatek tekutin. Není snad nutné připomínat, že nezřízené pití alkoholu byste měli raději vynechat.