Horoskopy

Váhy
února 2018
  • Láska a sex Pro vztahové záležitosti je únorové období velmi příznivé a hvězdy napovídají, že budete neodolatelní. Merkur a Venuše zvyšují váš elán v komunikaci a v navazování hezkých kontaktů. Neschází vám vřelost a roztomilá špetka rozpustilosti, vaše mladistvá duševní svěžest dokáže přitahovat jako magnet!
  • Práce a peníze Využijte toho, že váš komunikativní náboj je teď excelentní a nápady z vás srší jako jiskry z ohňostroje. Finančně si vedete dobře. Zisk může pocházet i z různých překvapivých zdrojů. Zvýhodněni budete vy, kteří jste nějakým způsobem spojeni s psaním a kreativitou, na cestě je ocenění za vaše výtvory!
  • Domov a rodina Venuše zahřívá vaše rodinné hnízdečko velmi přátelským sáláním a naznačuje schopnost mimořádného vzájemného porozumění. Co se týče vašich dětí, jsou pro vás teď obrovskou motivací a baví vás pro ně vymýšlet různé radovánky, přičemž nezapomínáte ani na podporu a radu, když jsou v něčem nerozhodné.
  • Zdraví Váš metabolismu, milé Váhy, bude v únoru poněkud váhat. Vaše zažívání bude rozhozené, takže si dejte pozor na to, co jíte. Je jasné, že stresu se dá těžko vyhýbat, najít si však každý den chvilku na relax dokáže každý. Stačí chtít! Bude to pro vás totiž v únoru velmi důležité. Jaro je ještě daleko!