Programy, které vám změní fyzičku i život

Programy, které vám změní fyzičku i život Anna Machová 24.1.2018 foto: Instagram (@kaylaitsines)
Pokud se zoufale motáte v kolotoči hubnutí, špatné fyzické kondice a nekonečné diety, máme pro vás dobrou zprávu. Našli jsme totiž programy, které vám pomohou dostat pod kontrolu nejenom vaši fyzickou kondici, ale také celý váš život.

12 týdnů drillu

Program Amazing12 (www.amazing12.cz) je vyšší dívčí, to říkáme rovnou. Během dvanácti týdnů tu totiž absolvujete 65 (!) tréninků, což znamená, že budete cvičit pětkrát týdně (a týden před samotným programem ještě absolvujete vstupní intro) v malých skupinkách. Klíčem k úspěchu tototo celosvětově populárního programu, který se pyšní podtitulem ‚nejúčinnější transformační program na světě’ - je kompletní restart hlavy. Amazing12 před deseti lety vymyslel Ir Paul McIlroy, aby dostat svého kamaráda z drogové závislosti. A že je A12 účinná vám může potvrdit nejenom on, ale i Michal Vrátný, který program Amazing 12 před třemi lety přivezl do Česka. Jeho tělocvičny Železná koule jsou jediným místem, kde můžete Á dvanáctkou projít a které několikrát ročně generují desítky šťastných sportovců.
Kromě cvičení se totiž v Á dvanáctce hodně zaměříte na psychiku, osvojíte si zdravé návyky a naučíte se správně jíst. Což v překladu neznamená žádné striktní jídelníčky, ale obecně platná doporučení, která můžete kdykoliv variovat podle toho, jestli se budete stravovat doma, v terénu nebo v restauraci. Velkým plusem je také čtyřiadvacetihodinová online podpora, kdy svému trénérovi můžete posílat svoje nářky, dotazy ohledně cvičení, ale i fotky jídel, receptů i konkrétních surovin, a on vám obratem odpoví, zda jsou pro vás vhodné či nikoliv.
Program vás vyjde na několik desítek tisíc korun, bude vás stát spoustu času, ale zařídí vám kompletně nový život, a to za to stojí, ne?  Další kolo začíná 7. května.
 

Jak trénovat, když je vám 20, 30 a nebo 40?

Věk nás mění nejen psychicky, ale i fyzicky. Některé procesy v těle probíhají pomaleji a hůře. Kocovina je rok od roku horší a sportu už tolik nedáme, co dříve.

Vyhrajte tenisky, které se hodí na jakýkoliv trénink

foto: archiv značky Reebok Promotion 5.2.2018
Jste nadšenec do sportu? Nové Reebok Speed TR si zamilujete! Hodí se totiž vždy a všude.