Zacvičte si jógu s Bárou

Naučte se správně dýchat, pozdrav slunci nebo vyzkoušejte rychlou sestavu na ráno i na večer. Buďte sexy, healthy & well!

Plavková sezona, dlouhé večery, nová letní láska... Důvodů, proč právě teď začít cvičit, cítit se sexy a hlavně well (tedy wELLE) bychom vám uměli říct tisíce. I víc. Chcete na to jít chytře? Začněte s jógou.

Může ji cvičit totiž kdokoliv a kdekoliv, tedy klidně hneď teď doma, v hotelu, v přírodě... zkrátka ať jste, kde jste. Funguje jako anti-ageing prostředek, zklidňuje mysl i zlepšuje koncentraci a může být vaším prvním pomocníkem v případě nejrůznějších problémů.

Ve spolupráci s řadou Vichy Slow-Age si pro vás Bára připravila sérií jednoduchých cviků a jógových sestav, které si můžete s klidem opakovat celé léto. Je jen na vás, jestli dnes večer začnete s pozdravem slunci či rovnou vyzkoušíte Evening session.

Jste připravena? Tak hurá do toho!

SPRÁVNÉ DÝCHÁNÍ

 

POZDRAV SLUNCI

 

MORNING SESSION

 

EVENING SESSION

 

Spoustu dalších tipů a skvělých sestav najdete na str. 24 v příloze červnového čísla – wELLE.

Silná “sedmička”, díky které budete krásnější a zdravější

Nový rok, “nové” Já? Patříte mezi ty, kteří se na začátku roku vždy rozhodnou, že ho začnou jinak a lépe? Že se zbaví toxinů a škodlivin, které zatěžují jejich tělo a v důsledku i mysl? Jestliže jste...

Olejová kúra: skvělý detox a bělejší zuby

Olejový detox je prastará metoda, kterou lidé znali už před více než 1000 roky. A protože olejové rituály jsou stále více oblíbenější, prozradíme vám, proč byste o této formě detoxu měli vědět více, v...