Zacvičte si jógu s Bárou

Naučte se správně dýchat, pozdrav slunci nebo vyzkoušejte rychlou sestavu na ráno i na večer. Buďte sexy, healthy & well!

Plavková sezona, dlouhé večery, nová letní láska... Důvodů, proč právě teď začít cvičit, cítit se sexy a hlavně well (tedy wELLE) bychom vám uměli říct tisíce. I víc. Chcete na to jít chytře? Začněte s jógou.

Může ji cvičit totiž kdokoliv a kdekoliv, tedy klidně hneď teď doma, v hotelu, v přírodě... zkrátka ať jste, kde jste. Funguje jako anti-ageing prostředek, zklidňuje mysl i zlepšuje koncentraci a může být vaším prvním pomocníkem v případě nejrůznějších problémů.

Ve spolupráci s řadou Vichy Slow-Age si pro vás Bára připravila sérií jednoduchých cviků a jógových sestav, které si můžete s klidem opakovat celé léto. Je jen na vás, jestli dnes večer začnete s pozdravem slunci či rovnou vyzkoušíte Evening session.

Jste připravena? Tak hurá do toho!

SPRÁVNÉ DÝCHÁNÍ

 

POZDRAV SLUNCI

 

MORNING SESSION

 

EVENING SESSION

 

Spoustu dalších tipů a skvělých sestav najdete na str. 24 v příloze červnového čísla – wELLE.

Mamografie: Co byste ještě měla vědět?

Mamografie: Co byste ještě měla vědět? 17.10.2017 foto: Getty Images
Mamografie je metoda, díky níž speciální rentgenový snímek už v rané fázi pomůže rozeznat rakovinu prsu. Zaměřili jsme se na nejdůležitější fakta a mýty.

400 kalorií za 30 minut? Jde to!

400 kalorií za 30 minut? Jde to! 13.10.2017
Grit Cardio je 30 minutový vysoce intenzivní intervalový trénink typu HIIT, který maximálně spaluje kalorie. Vyzkoušejte to.