Beauty story s Denisou Dvořákovou

Beauty story s Denisou Dvořákovou 13.9.2017 foto: Matúš Tóth
Podívejte se do zákulisí focení říjnové ELLE.

Může být glamour punk? A punk glamour? Tuto otázku si ELLE tým položil u příprav beauty stránek říjnového čísla, která vychází už tento pátek 15. září. Chtěli jsme ukázat make-up trendy jinak. Porušit všechna pravidla a posunout hranice, respektive je všechny rovnou zbořit. A taky se u toho pobavit, protože o to jde u make-upu nejvíc. K tomu jsme potřebovali „dream team", volba byla jasná.

V hlavních rolích topmodelka Denisa Dvořáková, nejslavnější tatérka a beauty guru Kat Von D a make-up artistka Ivana Tokárská. Krásná Denisa si před foťákem Matúše Tótha zahrála na chameleona a proměnila radikálně svůj vzhled hned čtyřikrát. Snadno a rychle, díky rukám Ivany a hlavně ikonickým produktům Kat Von D, které budou od 2. října k dostání ve všech prodejnách Sephora.

Co všechno jde dělat s tolik vychvalovanými linkami Tattoo Liner? Jaká kouzla umí veganské rtěnky? Které dvě paletky rozhodně musíte mít ve své make-up taštičce i vy a proč? To všechno a další triky se dozvíte v říjnovém čísle ELLE.

Abychom vás nalákali na beauty story „Glam Punk", natočili jsme pro vás video, které vám ukáže, jak vypadá focení do ELLE.

Jak si udělat dokonalou linku?

Jak si udělat dokonalou linku? 20.9.2017 foto: archiv Sephora
Naučte se deset super triků.

Chyby, které děláte s beauty blenderem

Chyby, které děláte s beauty blenderem 11.9.2017 foto: Adéla Mazánková
Co dělat a nedělat s geniální houbičkou (nejen) na make-up.