Kylie a Kim chystají beauty must-have

Kylie a Kim chystají beauty must-have 19.4.2017 foto: Getty Images
Nejslavnější sestry současnosti prozradily společné tajemství. A celý svět šílí!

Kylie Jenner a Kim Kardashian West před pár hodinami oznámily na svých Instagramových účetech společný projekt. Po pravdě to bylo jen otázkou času, kdy make-up guru Kylie, která prodává pod svým jménem rtěnky, lesky a teď i oční stíny, tvářenky a rozjasňovače ve velkém, přizve některou ze svých sester. Kendall je několik sezon tváří značky Estée Lauder, takže se nabízí Kim. A taky ano!

Ve 30vteřinovém teaseru toho zatím moc neprozradily, ale i tak spustily doslova vlnu šílenství. Krátké video během necelého dne má téměř 8 milionů shlédnutí. Obě v něm vystupují s dokonale bronzovou pletí, ultra hladkými vlasy a za nimi armáda kadeřníků a vizážistů. Podle všech indícií Kylie uvede nové odstíny tekutých rtěnek "KKW x Kylie".

Nový beauty must-have?
Když nejmladší členka nejsledovanější rodiny planety před časem představila kolekci s nejstarší sestrou Khloe, hravě ji dokázala vyprodat během několika a musela se vyrobit další várka. Když se podíváte na oficiální e-shop, z KoKo Kollection jsou v tento moment k dispozici jen dva produkty. Zopakuje stejný úspěch i tentokrát? Vůbec o tom nepochybujeme.

Business make-up s modrou linkou

Business make-up s modrou linkou 16.11.2017 foto: Getty Images
Stačí vám 4 produkty a 5 minut před zrcadlem.

10 nápadů na cool party nehty

10 nápadů na cool party nehty 7.11.2017 foto: Getty Images
Inspirujte se Gigi a Instagramem.