Kylie a Kim chystají beauty must-have

Kylie a Kim chystají beauty must-have 19.4.2017 foto: Getty Images
Nejslavnější sestry současnosti prozradily společné tajemství. A celý svět šílí!

Kylie Jenner a Kim Kardashian West před pár hodinami oznámily na svých Instagramových účetech společný projekt. Po pravdě to bylo jen otázkou času, kdy make-up guru Kylie, která prodává pod svým jménem rtěnky, lesky a teď i oční stíny, tvářenky a rozjasňovače ve velkém, přizve některou ze svých sester. Kendall je několik sezon tváří značky Estée Lauder, takže se nabízí Kim. A taky ano!

Ve 30vteřinovém teaseru toho zatím moc neprozradily, ale i tak spustily doslova vlnu šílenství. Krátké video během necelého dne má téměř 8 milionů shlédnutí. Obě v něm vystupují s dokonale bronzovou pletí, ultra hladkými vlasy a za nimi armáda kadeřníků a vizážistů. Podle všech indícií Kylie uvede nové odstíny tekutých rtěnek "KKW x Kylie".

Nový beauty must-have?
Když nejmladší členka nejsledovanější rodiny planety před časem představila kolekci s nejstarší sestrou Khloe, hravě ji dokázala vyprodat během několika a musela se vyrobit další várka. Když se podíváte na oficiální e-shop, z KoKo Kollection jsou v tento moment k dispozici jen dva produkty. Zopakuje stejný úspěch i tentokrát? Vůbec o tom nepochybujeme.

14 cool nápadů na vánoční manikúru

14 cool nápadů na vánoční manikúru 6.12.2017 foto: Getty Images
Ke třpytkám přidejte bílou, zelenou, modrou, červenou, sněhové vločky a hvězdičky.

Triky a tipy, co všechno lze dělat s krycím make-upem

Triky a tipy, co všechno lze dělat s krycím make-upem Promotion 4.12.2017 foto: archiv Vichy
Na perfektní selfie nepotřebujete instagramové filtry, ale dobrý make-up.