Super triky, jak používat korektor

Super triky, jak používat korektor 31.8.2017 foto: Getty Images
Na kruhy, na pupínky a jde s ním i konturovat celý obličej!

Používáte korektor jen v případě, že právě potřebujete zakrýt tmavé kruhy pod očima po noci, která se protáhla až do ranních hodin? Škoda. Dají se s ním totiž dělat i jiné věci, než jen maskovat prohřešky vůči pleti. Podívejte se na Bellu Hadid, která má dokonalou pleť, a přesto korektor používá každý den. 

Nejdřív jím zkoriguje drobné nedostatky (ano, i perfektní Bella sem tam nějaké má) a pak s ním začne opravdu kouzlit. První přijdou na řadu oči. Krémovým korektorem s pěnovým aplikátorem z řady Diorskin Forever od Diora nejdřív nakreslí trojúhelník. "Pak si vezmu blender a korektor pečlivě zapracuji do pleti," prozrazuje topmodelka. Pod oči používá o tón světlejší korektor než na pupínky a zarudnutí kolem nosu.

Bella korektorem i konturuje. Co? Ano, čtete správně, tento trik skvěle funguje. Stačí sáhnout po korektoru v tmavším odstínu. Silnější čáru nakreslí pod lícní kosti a tenčí těsně pod spodní čelist. Vše opět důkladně rozmaže blenderem. "Korektor rozmažu až k vlasové linii, abych docílila maximálně přirozeného efektu." Hotovo. Vyzkoušejte triky podle Belly a uvidíte sami, jak skvělého vzhledu můžete dosáhnout každé ráno. A nezabere vám to víc jak dvě minuty.

Business make-up s modrou linkou

Business make-up s modrou linkou 16.11.2017 foto: Getty Images
Stačí vám 4 produkty a 5 minut před zrcadlem.

10 nápadů na cool party nehty

10 nápadů na cool party nehty 7.11.2017 foto: Getty Images
Inspirujte se Gigi a Instagramem.