26 nejkrásnějších vůní pro nevěsty

26 nejkrásnějších vůní pro nevěsty 14.6.2017 foto: Getty Images
Až si obléknete ty nejúžasnější šaty a než řeknete své ano, vyberte si parfém, který vám bude navždycky připomínat váš nejkrásnější den.

Jak si chcete prožít svojí svatbu? Jako dokonalou romantickou pohádku na zámku s šaty s obrovskou sukní a několikametrovým závojem? Nebo toužíte po šatech na tenká ramínka, které přesně kopírují křivky vašeho těla a všem přítomným se zatají dech nad tím, jak jste krásná a sexy? Nebo jste ten typ pohodářky, která si radši oblékne kalhoty, bílou košili, sandálky a sama uváže jednoduchou kytku?

Ať už má váš den D vypadat jakkoliv, potřebujete kromě šatů, prstýnků a dvou svědků taky parfém. Vůni, která vám bude jednou provždy připomínat nejromantičtější chvíle vaše života. Vůni, kterou si navždycky budete spojovat s láskou a chvílemi dokonalého štěstí.

Jak si ale z tisíců parfémů vybrat ten správný? Ulehčíme vám to. Kosmetická redaktorka ELLE vybrala 26 vůní, které se perfektně hodí (nejen) pro nevěsty. Pokud vás zajímá, jestli je mezi nimi i ten její, tak vězte, že ano. Ale který, to si nechá pro sebe. Tohle je totiž váš den, vaše volba…


Nejlepší dámské parfémy roku 2017

Nejlepší dámské parfémy roku 2017 30.12.2017 foto: archiv Chanel
Ze stovek nových vůní, které byly v roce 2017 představeny, vybrala kosmetická redaktorka ELLE třicet nejlepších.

Vůně, které budete chtít dát (i najít) pod stromeček

Vůně, které budete chtít dát (i najít) pod stromeček 19.12.2017 foto: Getty Images
Parfémy vždycky byly nejoblíbenější vánoční dárky. Letos ale budou všichni v sedmém nebi.