Vytvořte si temnou a hodně sexy závislost s YSL Black Opium

Vytvořte si temnou a hodně sexy závislost s YSL Black Opium Promotion 13.11.2017 foto: Adéla Mazánková
Opojná vůně vás dostane.

Co je vaše ranní závislost? Silná káva? Víme o něčem lepším. Nové generaci orientálních gurmánských vůní, které jsou stejně návykové, ale o dost více sexy. Poznejte sílu BLACK OPIUM! 

S ELLE nyní můžete získat vzorek vůně zcela ZDARMA, stačí, když se zaregistrujete na www.blackopium-testing.cz.

Na její tvorbě spolupracovaly hned čtyři superstar perfumérského světa – Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Honorine Blanc a Olivier Cresp. Každá z nich do parfému vložila část své osobnosti.

Nathalie Lorson vytvořila černý a intenzivní kávový akord. Marie Salamagne přispěla svou představou o „rocku“, která se vine kolem břitkých tónů hrušky, a elektrizujícím růžovým pepřem. Olivier Cresp se zaměřil na návykový ráz vůně (co by tak mohlo přimět člověka, aby se vrátil a přivoněl si znovu?), zatímco Honorine Blanc, která žije v New Yorku a hledá světlo ve všech aspektech života, zpracovala motiv bílých květů.

Výsledkem je svůdně dráždivá vůně, která vás stoprocentně dostane a bude vás lákat, abyste se vracela a chtěla si přivonět znovu a  znovu a víc a víc… Je BLACK OPIUM smělé? Možná. Návykové a elektrizující? Zcela určitě!

Poznejte jeho sílu také. Večer nebo ráno, to je jen na vás. S ELLE nyní můžete získat vzorek vůně jako dárek, když se zaregistrujete na www.blackopium-testing.cz. Akce platí od 13. 11. do rozdání zásob. Užijte si sexy podzim!

 

Nejlepší dámské parfémy roku 2017

Nejlepší dámské parfémy roku 2017 30.12.2017 foto: archiv Chanel
Ze stovek nových vůní, které byly v roce 2017 představeny, vybrala kosmetická redaktorka ELLE třicet nejlepších.

Vůně, které budete chtít dát (i najít) pod stromeček

Vůně, které budete chtít dát (i najít) pod stromeček 19.12.2017 foto: Getty Images
Parfémy vždycky byly nejoblíbenější vánoční dárky. Letos ale budou všichni v sedmém nebi.