5 nejčastějších chyb s řasenkou (a jak se jim vyhnout)

5 nejčastějších chyb s řasenkou (a jak se jim vyhnout) 20.10.2017
Cool pohled alá Cara snadno & rychle.

Víte, jaký je nejpoužívanější dekorativní beauty produkt vůbec? Řasenka. Není divu. Ta by neměla chybět na závěr žádného looku – ani toho výrazného s trendy modrými stíny, ani minimalistickému "business" make-upu.

Pokud hledáte takovou, která vaše řasy krásně vytvaruje a prodlouží, vydrží celý den, protože se nedrolí ani nerozmazává, a navíc žádná z jejích ingrediencí nebyla testovaná na zvířatech, máme dobré zprávy. Ty nejlepší. Právě teď je v prodeji listopadová ELLE, se kterou pro vás máme speciální dárek: řasenku od GOSH Copenhagen, která nejen, že splňuje vše výše zmíněné, ale dodá vám cool a hodně sexy pohled. Minimálně takový, jako má Cara Delevingne na obálce.

Jen si dejte pozor, ať ji používáte správně. I při nanášení řasenky se totiž dá udělat celá spousta chyb. Pět nejčastějších zlozvyků jsme si sepsali a spolu s beauty redaktorkou Cindy probrali, jak se jim vyvarovat i proč. Dejte si rychlokurz a buďte více ELLE!

 

 

Jennifer Aniston a její recept na dokonalé tělo, pleť i vlasy

Jennifer Aniston a její recept na dokonalé tělo, pleť i vlasy 11.2.2018
Jennifer Aniston je 49 let a vypadá líp než kdykoliv předtím. Dokonalá postava, perfektní vlasy a rozzářená pokožka. Co stojí za jejím vzhledem? Zapátrali jsme a osm nejzásadnější tipů vám nyní přináš...

Nehubnete? Možná jíte příliš zdravě

Nehubnete? Možná jíte příliš zdravě 7.2.2018 foto: Getty Images
V obchodech se zdravou výživou jste jako doma. To máme jednu proteinovou tyčinku, jednu raw sušenku, jedny bezlepkové těstoviny, zdravé džusy, pohanku, jáhlové vločky… Výsledkem je dobrý pocit za zdra...