Sassy water: Záchrana vašeho plochého břicha do plavek

Sassy water: Záchrana vašeho plochého břicha do plavek 24.7.2017 foto: Hustle & Halcyon
Voda, díky které zhubnete raz dva.

Hledáte způsob, jak oživit své minimum osmi sklenic vody denně? Dál nemusíte. Představujeme jednoduchou, ale ultra funkční kombinaci: okurka, zázvor, citron a máta. Sassy water!

Vodu dochucenou tímto způsobem si zamilovaly všechny food blogerky, fitness trenérky i fanynky zdravého životního stylu a hubnutí. Sassy water je jednoduchý drink pojmenovaný po Cynthii Sass, autorce bestselleru "The Flat Belly Diet". Ta ve své knize napsala o benefitech "magické" vody, která vám nejenom dodá energii, ale ještě díky ní zhubnete do plavek mnohem rychleji a účinněji. Pokud vám dovolená klepe na dveře a vy toužíte po instantním plochém bříšku, zkuste čtyři dny pít pouze tuto vodu. Nevynechávejte ji ale ani poté, podle Cynthie je právě tahle voda vhodná na každý den a je naprosto nutný doplněk k jakémukoliv cvičení. Jak to funguje?

Okurka je přírodní diuretikum, má protizánětlivé vlastnosti a pomáhá tělu uvolňovat přebytečnou vodu. Zázvor zase zvyšuje metabolismus, pomůže vyčistit váš systém a uklidní vaše trávení. Citronová šťáva také pomáhá čistit a alkalizovat tělo. Máta nakonec pomáhá stabilizovat žaludek a pomůže při trávení. Ideální rovnováha pro vaše tělo. Vyzkoušíte tenhle easy drink také?

Budete potřebovat:

  • 2 litry vody
  • 1 oloupanou okurku (nakrájejte na tenká kolečka)
  • 1 čajovou lžičku čerstvě nastrouhaného zázvoru
  • 1 omytý bio citron, nakrájený na kolečka
  • velkou hrst mátových lístků


Drink si připravte vždy večer a nechte do rána odležet v lednici. Ráno vodu sceďte a nalijte si skleničku nebo vezměte svoji novou #ELLElahev a drink si přelijte do ní. Za celý den byste měla vypít celé dva litry. 

Drink, který vám vykouzlí sexy pleť

Drink, který vám vykouzlí sexy pleť Promotion 6.11.2017
Namíchejte si kolagenový zázrak.

Nejlepší antibakteriální gely na ruce

Nejlepší antibakteriální gely na ruce 3.11.2017
Než se vydáte ven, přihoďte si do kabelky jednu z těchto minilahviček.