#ELLEBeautyCrush: Odličujte se medem. Funguje to!

#ELLEBeautyCrush: Odličujte se medem. Funguje to! 14.7.2017 foto: Adéla Mazánková
Když chcete mít krásnou, čistou a zářivou pleť, musíte jí dvakrát denně pořádně vyčistit. Co skvěle funguje? Med. Ale ne ledajaký.

Když jde o odličování pleti, nedějte kompromisy. Nikdy! Prostě se to nevyplatí. Sami poznáte, že dobře vyčištěná pleť ráno a večer vypadá vždycky mnohem líp a ušetří vám spoustu času, který byste jinak museli trávit s make-upem a korektorem. Důkladně a přitom jemně si vyčistit póry, zbavit se líčidel, prachu i dalších usazenin, které se na pleti objeví během celého dne i noci, není přitom žádná věda.

Momentálně používám novinku od Lancôme - medový odličovač Miel-en-Mouse a jsem z něj nadšená. Už na první pohled poznáte, že je jiný. Jeho barva, vůně i textura vypadají jako med. Ten v sobě samozřejmě má - akáciový. Stačí ho malé množství na celý obličej, krk i dekolt. Při styku s vodou se hutný med změní v hedvábnou pěnu a vezme s sebou všechno, co na pleti nechcete, a přitom nenarušuje její přirozený ochranný film.

Jak na to: Stačí jednu - dvě zmáčknutí pumpičky do dlaní a máte dostatek produktu. Trochu ho v dlaních zahřejte, ucítíte příjemné teplo a naneste na obličej, krk a dekolt a krouživými pohyby lehce vmasírujte. Pak jej smíchejte s vlažnou vodou, vzniklá pěna na sebe naváže veškeré nečistoty a make-up. Důkladně spláchněte a hotovo.

Žádné zbytky rtěnky nebo řasenky, žádné nepříjemné pocity pnutí, prostě "jen" krásná, čistá pleť.

Kolik stojí: 880 Kč
Kde ho seženete: tady

Drink, který vám vykouzlí sexy pleť

Drink, který vám vykouzlí sexy pleť Promotion 6.11.2017
Namíchejte si kolagenový zázrak.

Nejlepší antibakteriální gely na ruce

Nejlepší antibakteriální gely na ruce 3.11.2017
Než se vydáte ven, přihoďte si do kabelky jednu z těchto minilahviček.