#ELLEBeautyCrush: Sexy nohy podle celebrit

#ELLEBeautyCrush: Sexy nohy podle celebrit 17.5.2017
Připravte se na sezonu sexy sandálků. Jediné, co potřebujete, jsou super vychytávky od největší beauty guru na nohy.

Do londýnského salonu Margaret Dabbs chodí modelky, celebrity i princezny. Říká se jí královna pedikury. Právem. Vy ale do Londýna letět nemusíte, Margaret má totiž vlastní řadu produktů. Dobrá zpráva - dorazily i k nám. A rozhodně si je musíte pořídit. Už po prvním použití pochopíte, proč sbírají jednu beauty cenu za druhou.

Fungují přímo zázračně. Jejich základ totiž tvoří emu olej známý pro své léčivé účinky. Hvězdou celé řady je jednoznačně intenzivně hydratační lotion. Zapomeňte na těžké krémy s podezřelou "vůní", tuto emulzi si zamilujete. Už pro ten fakt, že se rychle vstřebává a vy můžete ihned vklouznout do pantoflí. Stejně úžasná je i exfoliační pěna s drcenými lístky tea tree a přírodní pemzou. Nehty na nohou přes celou sezonu vyživujte suchým olejem s emu olejem a citrónovou myrtou. Ten se vám určitě bude hodit i na extra suchá místa. 

Značku Margaret Dabbs London najdete nově také v ELLE shopu, kde si můžete pořídit i sadu se čtyřmi produkty. Ideální na cesty nebo na vyzkoušení. Uvidíte sami, velké balení na sebe nenechá dlouho čekat.

Nejlepší peelingy pro pevnější stehna a štíhlejší tělo

Nejlepší peelingy pro pevnější stehna a štíhlejší tělo 18.1.2018 foto: Getty Images
Hladká kůže a lepší tělo. Tohle umí jedině peeling.

Nejlepší oleje pro každý typ pleti

Nejlepší oleje pro každý typ pleti 15.1.2018 foto: Getty Images
Je jedno, jaký typ pleti máte, olej vám udělá maximálně dobře.