#ELLEBeautyCrush: Ultra jemná micelární voda z Finska

#ELLEBeautyCrush: Ultra jemná micelární voda z Finska 18.9.2017 foto: Adéla Mazánková
Odličuje a okysličuje i citlivou pleť.

Skvělé micelární vody nemají jen v Francii, ale taky ve Finsku. Hledejte nenápadnou lahvičku s modrým nápisem LÄHDE. Můžete si totiž být jisti, že se snadno a rychle zbavíte make-upu, všech nečistot a přitom budete mít pleť naprosto spokojenou, protože nenarušíte její přirozený obranný štít.

Začnete každý den jednoduchým severským rituálem, jehož prvním krokem je právě důkladné očištění pokožky. Ano, potřebuje to. Jen voda skutečně nestačí. Vatovým tampónkem namočeným v čistící vodě očistěte celý obličej, krk a dekolt. Následně naneste pár kapek hydratačního očního gelu a poté hydratační krém. Během dne tvář přestříkejte hydratačním pleťovým závojem, klidně i přes make-up. Dehydratace nebude mít žádnou šanci.

V čem tajemství finské novinky? Micelární voda značky Lumene obsahuje křišťálově čistou arktickou vodu a mízu ze severských bříz. Ideální kombinace, která intenzivně hydratuje všechny typy pleti včetně citlivé. Čistící voda Pure Arctic Miracle 3-in-1 neobsahuje umělé barvy ani vůni.

Kde koupíte: TADY
Za kolik: 269 korun

Nejlepší pěny a oleje do koupele, které vás dokonale zrelaxují

Nejlepší pěny a oleje do koupele, které vás dokonale zrelaxují 10.12.2017 foto: Getty Images
Rychlejší způsob, jak se zbavit veškerého stresu.

Nejlepší krémy na ruce podle manikérek

Nejlepší krémy na ruce podle manikérek 8.12.2017 foto: Getty Images
Když jde o výběr toho správného krému na zimu, dejte na rady těch nejpovolanějších.