Nejlepší peelingy pro pevnější stehna a štíhlejší tělo

Nejlepší peelingy pro pevnější stehna a štíhlejší tělo 18.1.2018 foto: Getty Images
Hladká kůže a lepší tělo. Tohle umí jedině peeling.

V zimě máme tendenci svoje tělo zahalovat 24/7 a tím pádem tak moc neřešíme péči o něj. Chyba. Pokožka potřebuje pozornost po celý rok, i když jí schováváte pod vrstvami oblečení. Aby byla krásná, zářivá a hladká, potřebuje se zbavit odumřelých buněk a suchých míst, která jí na kráse vůbec nepřidávají. Přitom stačí tak málo, jednou nebo dvakrát do týdně si udělat pořádný peeling od hlavy k patě. Kombinace brusných částeček, ať už to je sůl, cukr, bambus, káva nebo celulóza a ovocných kyselin zařídí, že se dostanete okamžitě zpátky do kondice. Kromě vyhlazení pleti toho tělový peeling umí ale ještě víc.

Dejte si na čas a stehna, zadek i břicho při aplikace důkladně promasírujte. Krouživé pohyby různé intenzity rozproudí krevní oběh. Přitlačte hlavně na vnější straně stehen a bocích, kde se usazuje tuk a tvoří celulitida. Pravidelnou masáží jí můžete výrazně eliminovat. Kromě krevního oběhu rozhýbete lymfu, takže toxiny půjde pěkně z těla ven a nebudou se usazovat tam, kde je opravdu nechcete.

Jaký peeling je ten nejlepší? Abychom vám usnadnili výběr, přinášíme vám 10 osvědčených tělových peelingů, které zaručeně fungují.


Jennifer Aniston a její recept na dokonalé tělo, pleť i vlasy

Jennifer Aniston a její recept na dokonalé tělo, pleť i vlasy 11.2.2018
Jennifer Aniston je 49 let a vypadá líp než kdykoliv předtím. Dokonalá postava, perfektní vlasy a rozzářená pokožka. Co stojí za jejím vzhledem? Zapátrali jsme a osm nejzásadnější tipů vám nyní přináš...

Nehubnete? Možná jíte příliš zdravě

Nehubnete? Možná jíte příliš zdravě 7.2.2018 foto: Getty Images
V obchodech se zdravou výživou jste jako doma. To máme jednu proteinovou tyčinku, jednu raw sušenku, jedny bezlepkové těstoviny, zdravé džusy, pohanku, jáhlové vločky… Výsledkem je dobrý pocit za zdra...