Trik Olivie Munn, jak omezit cukr

Trik Olivie Munn, jak omezit cukr 19.6.2017 foto: Getty Images
Co si modelka a herečka nosí vždy s sebou v kabelce, aby si udržela hladkou a mladistvou pleť? Zn.: Sugar free!

Herečka a modelka Olivia Munn je svou láskou k přírodním anti-age trikům i produktům známá. A na první pohled je jasné, že ví, co zabírá. Ve svých 36ti letech vypadá na čerstvých 20 a pleť má za každé příležitosti prozzářenou a hladkou.

Kosmetickým trendům prý nepodléhá a za největšího "pomocníka" svého zdravého životního stylu považuje japonské sladké brambory, které má na jídelníčku každý den již několik posledních let. Díky vysokému podílu kyseliny hyaluronové, které v sobě brambory mají, pomáhají vyhladit vrásky a zabraňují tvorbě nových. Jestliže chcete zkusit něco nového, rozhodně si na nákupní seznam připište právě japonské sladké brambory. Ale pozor, nebude to všechno.

Nedávno totiž Olivia odhalila ještě jeden tajný trik v rukávu. Zejména, pokud jde o náhlé chutě na sladkosti a cukr, respektive jejich zabránění. A možná vás hodně překvapí! S sebou v kabelce totiž vždy nosí sušené hovězí. Kdykoliv během dne potřebuje energii nebo doplnit proteiny, sáhne po této malé svačince a má vystaráno. Na letní pobíhání a cestování ideální.

Zkusíte její triky také? 

 

Cool mýdla, která vám udělají největší radost

Cool mýdla, která vám udělají největší radost 6.8.2017 foto: Adéla Mazánková
Klasická mýdla jsou zase trendy. Vybrali jsme ty nejlepší na celé léto.

Sassy water: Záchrana vašeho plochého břicha do plavek

Sassy water: Záchrana vašeho plochého břicha do plavek 24.7.2017 foto: Hustle & Halcyon
Voda, díky které zhubnete raz dva.