Trik Olivie Munn, jak omezit cukr

Trik Olivie Munn, jak omezit cukr 19.6.2017 foto: Getty Images
Co si modelka a herečka nosí vždy s sebou v kabelce, aby si udržela hladkou a mladistvou pleť? Zn.: Sugar free!

Herečka a modelka Olivia Munn je svou láskou k přírodním anti-age trikům i produktům známá. A na první pohled je jasné, že ví, co zabírá. Ve svých 36ti letech vypadá na čerstvých 20 a pleť má za každé příležitosti prozzářenou a hladkou.

Kosmetickým trendům prý nepodléhá a za největšího "pomocníka" svého zdravého životního stylu považuje japonské sladké brambory, které má na jídelníčku každý den již několik posledních let. Díky vysokému podílu kyseliny hyaluronové, které v sobě brambory mají, pomáhají vyhladit vrásky a zabraňují tvorbě nových. Jestliže chcete zkusit něco nového, rozhodně si na nákupní seznam připište právě japonské sladké brambory. Ale pozor, nebude to všechno.

Nedávno totiž Olivia odhalila ještě jeden tajný trik v rukávu. Zejména, pokud jde o náhlé chutě na sladkosti a cukr, respektive jejich zabránění. A možná vás hodně překvapí! S sebou v kabelce totiž vždy nosí sušené hovězí. Kdykoliv během dne potřebuje energii nebo doplnit proteiny, sáhne po této malé svačince a má vystaráno. Na letní pobíhání a cestování ideální.

Zkusíte její triky také? 

 

Nejlepší pěny a oleje do koupele, které vás dokonale zrelaxují

Nejlepší pěny a oleje do koupele, které vás dokonale zrelaxují 10.12.2017 foto: Getty Images
Rychlejší způsob, jak se zbavit veškerého stresu.

Nejlepší krémy na ruce podle manikérek

Nejlepší krémy na ruce podle manikérek 8.12.2017 foto: Getty Images
Když jde o výběr toho správného krému na zimu, dejte na rady těch nejpovolanějších.