Kdy máme nejčastěji sex?

Autor: Datum: 15. února 2017
Kdy, kde a jak se nejraději milujeme se svým klukem, to si vyprávíme nanejvýš s kamarádkou u sklenky vína. O to zajímavější je pohled na výsledky britského výzkumu, který se zaměřil na to, jaké dny a hodiny v týdnu favorizujeme pro sex.
Kdy máme nejčastěji sex?

Studii vypracovali experti z britské společnosti Superdrug zaměřenou na beauty a health produkty. Oslovili 2000 lidí a zajímali se o jejich sexuální návyky. Z výsledků studie jednoznačně vyplynulo, že nejoblíbenější dobou pro milování je neděle ráno kolem deváté hodiny. Je to pochopitelné - nastartovat den, kdy nic a nikam nemusíte, hezkým sexem, má něco do sebe! Další nedělní program, ať už půjde o brunch, sport nebo procházku v lese, se vám s partnerem bude plánovat jistě mnohem radostněji. 

Nicméně výsledky výzkumu kromě toho také ukázaly, že víkendy obecně jsou nejoblíbenějšími dny na různá sexuální dobrodružství. Zatímco pondělí a úterý trávíme obvykle v sexuálním poklidu. Respondenti se dále shodli na tom, že faktory jako práce, společenský život a nebo sportování působí na řadu lidí automaticky jako spolehlivý tlumič vášní. A jaké jsou nejstěžejnější výsledky studie? 

 

TOP 5 

Kdy se milujeme nejraději?

Neděle, 9 hod.

Sobota, 22.30

Sobota, 23.30

Pátek, 22.30

Sobota, 10.30

Jaké jsou nejméně oblíbené hodiny pro sex?

Pondělí, 20.15

Pondělí, 19.30

Úterý, 17.30

Úterý, 21.00

Čtvrtek, 20.00

 

Výsledky dalších studií o sexu…

Portál Lovehoney.com uvedl na základě své studie z roku 2014, že pro dvě třetiny lidí je nejoblíbenějším ročním obdobím na sex léto. 16% lidí má největší chuť na sex v zimě a 14% na jaře. Pouhá 4% respondentů považují podzim za to roční období, kdy se milují s největší chutí. Jistý americký výzkum se zase zabýval tím, co děláme nejraději před sexem. Na žebříčku oblíbenosti vede romantická večeře, následuje společné sledování televize a za tím dlouhý hovor ve dvou u drinku na baru. 60% lidí uvedlo, že alkohol k milování nepotřebuje, zatímco 22% respondentů považuje za samozřejmé, že si před milováním dají sklenku vína. 

 

 

Klára Antošová

Klára Antošová

Miluje ranní běhání, čerstvé ciabatty z Wine Food Market, svoje děti a taky všechny její blízké, kteří ji milují a drží nad vodou, když už nemůže. Naopak čím dál hůře snáší přímou konfrontaci s lidmi, kteří se tváří, že vědí, znají, umí, a přitom nevědí, neznají, neumí téměř nic a význam slova sebereflexe asi nikdy nepochopí.

Související položky

Která jídla jsou zabijákem sexu?

Stává se vám občas, že na sex nemáte ani pomyšlení? Důvodem mohou být konkrétní...

Zlatá pravidla pro ten nejskvělejší sex na světě

Máte za to, že váš sexuální život je naprosto v pořádku, že vám to s partnerem v...

Kdy jsme nejčastěji nevěrní? Víme to!

Nová studie, kterou vypracovali vědci z USA, se zabývá tím, ve kterých dnech maj...

Sex na jednu noc: 5 pravidel

Dobrodružství na jednu noc jste už třeba zažila, možná vás něco takového ještě č...