Nejkrásnější zásnubní prsteny z královských rodin

Nejkrásnější zásnubní prsteny z královských rodin 12.1.2018 foto: Getty Images
Modrá krev, modrý diamant?

Zpráva ohledně zasnoubení prince Harryho vyvolaly kromě nadšení a gratulací také velmi rychlou smršť zvědavých dotazů, jak asi bude vypadat prsten, který ozdobí ruku Meghan Markle. Snoubenci se nenechali dlouho čekat, a během týdne ho skrze oficiální zásnubní fotografie ukázali světu.

Prsten si navrhl sám princ Harry a skládá se ze tří diamantů. Stejně jako ostatní šperky britské královské rodiny se o jeho výrobu postarali šperkaři z Cleave & Company. Ten největší drahokam pochází z Botswany, ale dva menší, které ho doplňují mají zajímavější historii. Stejně jako v případě staršího bratra Williama, i Harry do prstenu vsadil kousek z dědictví po jeho mamince - princezně Dianě. Dva diamanty po stranách, které prsten zdobí, patřily do princezniny soukromé sbírky. Harry se nechal slyšet, že díky nim u "této bláznivé jízdy, na kterou s Meghan nastupují" nebude Diana chybět. Krásné gesto, nemyslíte?

I prsteny dalších příslušníků různých královských rodin v sobě nesou spoustu skrytých vzkazů a významů a jsou neméně nádherné. Přesvědčte se v naší galerii a dejte nám na Facebooku vědět, který z královských zásnubních šperků se vám líbí úplně nejvíc.

Fotogalerie
15 fotografií

Největší svatební trend na Pinterestu? Společná tetování

Největší svatební trend na Pinterestu? Společná tetování 5.12.2017 foto: laurawilliamsmusings.blogspot.com
Když nemůžete sehnat prstýnky přesně podle svých představ.

8 stránek, které musí znát všechny budoucí nevěsty

8 stránek, které musí znát všechny budoucí nevěsty 13.11.2017 foto: Getty Images
Nezapomeňte je ukázat i ženichovi a družičkám.