Bad Boy nebo romantik? Na jaké kluky letíte a co to o vás vypovídá?

Bad Boy nebo romantik? Na jaké kluky letíte a co to o vás vypovídá? 19.5.2017
To, jaké typy kluků se vám líbí, o vás prozrazuje víc, než byste si myslela.

Pokud si vybavíte všechny vaše bývalé partnery, dost pravděpodobně na nich najdete určité věci, v kterých se podobali. A netýká se to jen vzhledu. Obvykle se totiž stále zamilováváme do stejných typů, třebaže s většími či menšími nuancemi. Co o vás říká váš “vkus” na muže?

Typ 1: Bad Boy

Motorky, divoké party, tetování, neodolatelné charisma a sexappeal, testosteronu na rozdávání a občas sklony být trochu macho. To je typický Bad Boy. Pokud stojíte o takové partnery, máte nejspíš jednu z následujících dvou charakterových vlastností: 1. Jste spíše plachá a zdrženlivá a “zlobivý kluk” vám imponuje svou nespoutaností, cítíte z něj dobrodružství a vzrušující život a to vše s ním chcete prožívat, protože sama to neumíte. Ale jakýkoli pokus o společný život selhává, protože on se prostě vázat nemíní. 2. Nebo jste stejně divoká jako on, partnery si hledáte hlavně pro zábavu a život je pro vás jedna velká party. 

Typ 2: Maminčin miláček

Je pozorný, ohleduplný, dobře vychovaný a stojí vždy nohama na zemi. Jeho rodina je pro něj na prvním místě a kolik bude mít jednou dětí, má už teď přesně naplánované. Typické pro něj je, že ke své matce se chová s úctou a nikdy o ní nemluví ošklivě. Jestliže vás přitahují takové typy mužů, jste nejspíš rozumná a rozvážná. Ve vztahu milujete pocit bezpečí a přejete si takového kluka, který spontánně nevyhledává žádná dobrodružství, ale který vám dá určité jistoty a společný život plánuje dlouho dopředu.

Typ 3: Romantik

Svým emocím dává vždy volný průchod a nijak se nestydí, když mu občas ukápne i pár slz. Za svými pocity si vždy stojí, nechává se jimi řídit a je absolutní romantik. Ženy, které stojí o takové typy, touží po velké lásce. Nejraději by celé dny byly po boku partnera a nikdy ho neopouštěly. Jsou velmi citlivé a své city, pocity a celý svůj život potřebují s někým sdílet.

Typ 4: Zkušený (a bohatý)

Pro vaše bývalé partnery je typické, že byli o dost starší než vy? Zkušení muži ostřílení životem, kteří si ho umí vychutnat všemi smysly a kteří vás obvykle okouzlovali svými znalostmi, rozhledem a často i bankovním kontem? Pak patříte k ženám, které potřebují k někomu vzhlížet a které své partnery chtějí obdivovat pro jejich řeči i činy. Možná jste měla složitý vztah s vaším otcem? Do jisté míry vám jej nyní supluje váš partner, od něhož se necháváte ráda hýčkat a opečovávat jako jeho malá princezna…

Typ 5: Malý kluk

Pojmy jako smysl pro pořádek nebo organizace času, práce nebo čehokoli jiného jsou pro něj naprosto cizí. Bývá nepraktický, často pohodlný a se vším si dává načas. Často bývá mladší než jeho partnerka, ale jako společník velmi příjemný a milý. Pokud se vám líbí takové typy mužů, jste nejspíš jejich pravý protiklad. Stojíte na vlastních nohách, organizujete život nejen sama sobě, ale i vašemu partnerovi, který na vás v mnoha věcech spoléhá a ví, že když je problém, vy ho vyřešíte. Že byste měla nějaký drobný mateřský komplex? Nebo máte “pomáhací” syndrom? Ani jedno, ani druhé, prostě vás naplňuje, když se o svého partnera můžete starat. 

 

Na co si dát ve vztahu pozor podle hvězd?

V jakém znamení zvěrokruhu se narodíme, nás ovlivňuje celý život a do jisté míry určuje i naše vlastnosti. Na které byste si měla dát ve vztazích obzvlášť pozor?

Co dělat na prvním rande?

Máme pro vás pět užitečných (a vždy fungujících) tipů, jak se chovat na první schůzce. Abyste na něj zapůsobila na první dobrou.