Jaké ženy jsou pro muže nejvíc sexy?

Jaké ženy jsou pro muže nejvíc sexy? 11.6.2017 foto: Getty Images
Říká se, že každý muž má svůj vkus a priority, co se žen týká. Ale vědci se shodují na tom, že většina mužů má preference dost podobné. Nejvíc sexy jsou pro ně následující 4 typy žen.

Jednoznačnou vítězkou je pak žena, která splňuje všechny čtyři předpoklady, které muže dostávají do kolen. A jaké ženy muže okouzlují?

1. Ženy s jemným líčením

Seznamovací aplikace App Zoosk, jak muži vnímají ženy, které jsou nalíčené. Autoři studie podrobně analyzovali reakce 2000 mužů na 1200 různých žen. Muži měli za úkol poslat SMS zprávu té ženě (nebo těm ženám), která jim bude připadat atraktivní. Ze studie mj. vyplynulo, že mužům se líbí, když ženy mají nalíčené rty a oči. Ženy, které měly oči zvýrazněné očními stíny, dostaly o 139% více SMS zpráv (od mužů) než ženy, které si oči nelíčí. Větší úspěch měly i ženy s namalovanými rty: Dostaly o 119% více zpráv než ženy, které na rtech rtěnku neměly. Ovšem jiná situace byla, co se týče výrazného líčení očí: Velmi tmavé oční stíny, černé nebo tmavé hnědé a styl líčení smokey eyes se mužům většinou nelíbí a nepovažují to za sexy. Na tom se shodlo 1800 respondentů.


Návod na šťastný vztah? Známe ho!

Odborníci v tom mají jasno. Předpokladem šťastného vztahu jsou 3 zásadní body. Splňujete je?

Drobnosti, které dokazují, že váš vztah je perfektní

Drobnosti, které dokazují, že váš vztah je perfektní 3.8.2017 foto: doyoutravelphoto.com
Máte stejný smysl pro humor a často si rozumíte i beze slov. Tyto a další drobnosti, které jsou samozřejmou součástí vašich všedních dní, jsou důkazem, že váš vztah je prostě super.