Chanel jaro - léto 2018

Chanel jaro - léto 2018 4.10.2017 foto: Olivier Saillant/Chanel
Karl Lagerfeld a jeho jarní vize.

Karl Lagerfeld moc dobře ví, jak na sebe a svojí práci strhnout veškerou pozornost. Na jeho přehlídky se vždycky těšíme a pokaždé nás překvapí. Ať už oblečením a doplňky s ikonickým monogramem, nebo dekorací. Tentokrát nechal v pařížském Grand Palais, kde se již tradičně konají přehlídky Chanel, postavit několikametrové skály a vodopád po vzoru jihofrancouzského kaňonu Grand Canyon du Verdon. 

Celou show zahájila Kaia Gerber, dcera Cindy Crawford, která během své první sezóny převálcovala i Gigi, Bellu a Kendall. O této dlouhonohé brunetě se mluví na každém rohu a každý designér ji chce mít na svojí přehlídce.

Inspiraci pro barevnou paletu našel Karl ve vodě, jemné odstíny tyrkysu přecházejí do modré, bílé, světle růžové a nechybí ani zlaté a stříbrné odlesky evokující sluneční a měsíční paprsky, které se odrážejí se na vodní hladině. Hlavním materiálem se stal lurexový tvíd (těšte se na hodně třpytivou sezonu) a transparentní plast.

Podívejte se na všechny looky z přehlídky Chanel jaro - léto 2018. 

Fotogalerie
89 fotografií

ELLE live: Přehlídka Louis Vuitton jaro - léto 2018

Na úterní podvečer si nechte volno a přidejte se k ELLE při sledování nové kolekce módního domu Louis Vuitton, kterou navrhl Nicolas Ghesquière pro sezónu jaro - léto 2018.

ELLE live: Přehlídka Hermès jaro - léto 2018

ELLE live: Přehlídka Hermès jaro - léto 2018 2.10.2017 foto: Getty Images
Pařížský fashion week pokračuje ve znamení Hermès.